7 میلیون نفر در سن فرانسیسکو منطقه از خواب بیدار به خیابان های خالی

سان فرانسیسکو – میلیون ها نفر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو بیدار شنبه به تقریبا خالی بزرگراه توقیف فروشگاه ها و خیابان های خالی مقامات پس از صدور یک فرمان برای ساکنان به ماندن در خانه و تنها ترک برای “ضروری” دلایل در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

میگوئل Aguirre, 38, همسر و دو فرزند خود بودند و تنها آنهایی که سهشنبه در امتداد یک خیابان در نزدیکی سان فرانسیسکو شهر یک منطقه به طور معمول شلوغ با کارمندان و مسافران است. او و همسرش در حال سرایداران در پسران و دختران باشگاه. آنها تا به حال شنیده ام از پناهگاه در محل سفارش اما تصمیم به نشان می دهد تا به هر حال از آنجا که آنها نیاز به پول تنها می شود گفت: به خانه توسط ناظر است.

“این واقعا یک وضعیت ترسناک برای ما چرا که اگر ما کار نمی کند, ما نمی خورند” گفت: آگور از اوکلند آورده است که دو دختر خود را با او به خاطر مدارس توقیف شد. او در حال حاضر خود را از دست شغل دوم در هتل سنت فرانسیس زمانی که گردشگری همایش آغاز شد لغو یک ماه پیش.

“شده اند وجود دارد روز وقتی که من می خواهم به گریه اما من به رفتن نگه دارید این است که یک وضعیت بسیار دشوار” آگور گفت.

اقدامات در حال دقیقترین در امریکا تقلید سفارشات در محل در سراسر اروپا و در آنها مطرح شده سوالات جدید. دقیقا همان چیزی است که نیاز ضروری به ترک خانه ؟ چه اتفاقی می افتد اگر شما بیرون رفتن برای یک غیر ضروری دلیل ؟

“هیچ کس تا به تفسیر روشنی به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد از لحاظ اقتصادی یا trickle-down اثر است که کسب و کارهای محلی در حال تجربه به این دلیل گفت:” جان McClinton از اوکلند.

تحت نظم که بر حدود 7 میلیون نفر از جمله شهرهای برکلی و اوکلند سوپر مارکت ها و داروخانه ها, بانک ها و ایستگاه های گاز باقی می ماند باز همراه با دیگر ضروری عملکرد دولت و کسب و کار.

رستوران ها باز هستند و تنها برای takeout ورزشگاه و میله بسته شد. ورزش در فضای باز خوب است تا زمانی که مردم در عمل “اجتماعی فاصله.”

“تاریخ را نمی خواهد ما را ببخش انتظار یک ساعت بیشتر گفت:” سن خوزه شهردار سام Liccardo که شهر مرکز منطقه شیوع. “این است که نسل ما را آزمون بزرگ ما لحظه به ایستادگی در کنار هم به عنوان یک جامعه است.”

در سراسر کالیفرنیا و ملت ها شده اند و هرج و مرج با خطوط تشکیل دهنده قبل از باز کردن فروشگاه ها. سپس خریداران جم راهرو و روشن کردن سهام از کاغذ توالت و کاغذ دیگر محصولات کنسرو لوبیا و ماکارونی و برنج.

“من تو را دیدم این تیتر و این گودال در معده من” کارولین پارک گفت: او به عنوان قرار دادن در دستکش های پلاستیکی قبل از هل دادن یک سبد خرید به برکلی کاسه فروشگاه مواد غذایی در روز دوشنبه.

در برکلی است کمل رستوران صاحب اندرو هافمن بود به هر گونه باقی مانده شدنی به کارکنان خود را.

“ما کارکنان 125 که همه فقط خود را از دست داده است. این دلخراش,” او گفت: San Jose Mercury News.

کالیفرنیا ملی و پارک دولت باقی مانده است اما بسیاری از بسته فضاهای داخلی.

دولت تایید کرده است نزدیک به 500 مورد از این ویروس و مرگ و میر 11. این ویروس معمولا باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه می شود و می تواند کشنده برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در حال حاضر گفت: همه ساکنان سنین 65 ساله یا مسن تر به ماندن در خانه و به نام برای تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs به نزدیک است. او به روز رسانی سفارشات در روز دوشنبه.

لس آنجلس و سن دیگو استان ها — با یک ترکیب 13.4 میلیون نفر — دستور داد بارها را ببندید و رستوران ها به باز بماند تنها برای, وانت drive-thru و یا تحویل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

سان فرانسیسکو رئیس پلیس ویلیام اسکات گفت: در حالی که نقض سفارش حمل امکان جریمه یا زندان زمان مقامات را “دلسوز عقل سلیم رویکرد” به اجرای.

در سان فرانسیسکو مخوف آلکاتراز, تورهای توقیف جزیره زندان شد تا اطلاع ثانوی. راهنمای تور مانوئل گومز 49 که پشتیبانی از یک همسر و دو فرزند نشده بود و در عین حال آمد تا با یکی دیگر از برنامه را به پول.

“این ویرانگر” گومز گفت. “ما تنها باید به اندازه کافی پس انداز به آخرین ما برای 10 روز است.”

بورلی هیلز دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی از جمله کسانی که در مشهور مد مقصد بازار مال فروشان درایو به جز وانت و تحویل و معاملات خاص با تعیین وقت قبلی.

در اورنج کانتی, کوستا مسا شیک South Coast Plaza, بزرگترین مرکز خرید در سواحل غرب آغاز شد 14 روز بسته شدن.

لس آنجلس Unified School District رها شده برنامه ای برای باز کردن 40 مراکز در نظر گرفته شده برای ارائه طیف وسیعی از خدمات از وعده های غذایی به مراقبت از کودکان در حالی که کلاس ها به حالت تعلیق درآمد. آن را باز خواهد شد 60 “گرفتن و رفتن” locations را انتخاب کنید تا جعبه وعده های غذایی.

اداره پلیس لس آنجلس اختصاص 50 درصد از کارآگاهان به مدرسه برای بالا دید گشت از جمله در فروشگاه با جمعیت زیادی. ایستگاه جلوی میز بسته شد.

صلیب سرخ آمریکا در جنوب کالیفرنیا خون خدمات منطقه قرار داده و از تماس فوری برای اهدا کنندگان.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس به حالت تعلیق عمومی توده ها در دسترس نباشد.

___

نویسندگان AP, Jocelyn Gecker جینی هار Juliet ویلیامز و تری ارزان در سان فرانسیسکو جان Antczak و جان راجرز در لس آنجلس, دیزی Nguyen در برکلی امی Taxin در اورنج کانتی و جولی اما واتسون در سن دیگو کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet