65 بیشتر Coronavirus موارد در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی گیر در ژاپن

بزرگنمایی این تصویر

این قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز دارای 65 موارد جدیدی از کروناویروس, ژاپنی, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد. در اینجا مسافران با اقیانوس رو به اتاق ایستاده در بالکن خود را به عنوان کشتی نشسته در Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در ژاپن است. Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Charly Triballeau/خبرگزاری گتی ایماژ

وجود 65 جدید کروناویروس موارد روی الماس شاهزاده کشتی کروز که تحت قرنطینه از هفته گذشته ژاپن را وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد. با آخرین موارد در مجموع 135 نفر از کشتی تایید شده است به ویروس تنفسی.

کسانی که تازه تشخیص داده شده شامل 45 و 11 آمریکایی ها و همچنین تعداد اندکی از مردم از استرالیا و کانادا و انگلستان و فیلیپین و اوکراین با توجه به شاهزاده Cruises.

حتی قبل از آخرین موارد تایید کشتی کروز در حال حاضر به نمایندگی از بزرگترین خوشه ووهان coronavirus موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است. این ویروس شناسایی شده به عنوان 2019-nCoV است کشته شدن بیش از 900 نفر در چین که در آن بیش از 40 ، 000 نفر آلوده شده اند از آن پدید آمده در شهر ووهان در استان هوبئی.

الماس شاهزاده زیر 14 روز در قرنطینه است که این مجموعه به پایان می رسد در فوریه. 19. اما مقامات بهداشتی می گویند انزوا دوره می توان توسعه یافته برای هر مسافر و خدمه در تماس نزدیک با افرادی که به تازگی مبتلا به کوروناویروس.

مسافران روی عرشه کشتی گفته شده است به ماندن در اتاق خود را برای همه اما مدت کوتاهی از روز با خدمه آوردن غذا و دیگر ضروریات به درب خود را.

کشتی تا به حال حدود 3,700 مسافران و خدمه سرنشین هنگامی که آن را وارد در یوکوهاما ترمینال جنوب توکیو در اوایل هفته گذشته است. ژاپن وزارت بهداشت مصرف شده است و مردم کشتی کروز با استفاده از ویژه بهداشت اقدامات مانند یک چادر مانند تونل و سفید پزشکی مناسب. بیماران و سپس انتقال به بیمارستان محلی با عفونی-بیماری بخش.

برای محدود کردن پتانسیل گسترش coronavirus مسافران مجاز به بازدید از عرشه تنها در شیفت برای تقریبا 90 دقیقه ای دوره. آنها نیز خود را در چک کردن درجه حرارت به طور منظم با استفاده از دماسنج توزیع توسط خدمه. در طول زمان کوتاه در گروه های بزرگتر از مسافران خواسته می شود برای نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم و به شستن دست های خود را به طور کامل پس از آن.

شاهزاده Cruises اعلام کرده است برای جبران مسافران — که برخی از آنها در حال حاضر رو به چهار هفته در کشتی به دلیل قرنطینه — گفت: آن را به بازپرداخت کامل خود را کرایه و سایر هزینه ها از سفر هوایی به هتل و هزینه های حمل و نقل.

“علاوه بر این مهمانان نخواهد شد برای هر پردازنده اتهامات اتفاقی در طول زمان اضافی پردازنده” این شرکت اعلام کرد.

خط کروز گفت: آن را نیز به مهمانان سفر آینده اعتباری برای یک سفر برابر کرایه آنها برای پرداخت زمان سفر — که رسما به پایان رسید Feb. 4 هنگامی که کشتی برگزار شد, ژاپنی, پورت.

برای کاهش فشار طولانی مدت انزوا شاهزاده Cruises هفته گذشته اعلام کرد که آن را ارائه اینترنت رایگان و تلفن خدمات به مسافران است. و برای دفع خستگی آن نیز گسترش یافته و مسافران تلویزیون و فیلم گزینه های همراه با ارائه بازی ها, بازی پازل و دیگر حواس او را پرت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im