6 چیزهایی که به سازمان دیده بان در نوادا قفقاز

بزرگنمایی این تصویر

نوادا جلسه داوطلبان دریافت آموزش برای ضبط نتایج روز شنبه در لاس وگاس. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برنده McNamee/گتی ایماژ

این جلسه روز در نوادا!

امروز انتخابات خواهد شد از ویژگی های متنوع ترین رای دهندگان هنوز در این دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. و آن ارائه یک چالش برای هر یک از نامزدها در این مسابقه است. ایالت ورمونت برنی ساندرز که به پایان رسید دوم در نوادا در سال 2016 مورد علاقه در عین حال یکی دیگر از مسابقه به عنوان متوسط بیشتر داوطلبان در ادامه به آن دوک.

در اینجا شش چیز به دیده بان:

1. آیا ساندرز گسترش پایگاه خود را?

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز و همسرش جین o’meara ساندرز منجر حامیان اولیه رای گیری در محل پس از یک مبارزه انتخاباتی در دانشگاه نوادا در لاس وگاس در روز سه شنبه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

نظر سنجی های ملی مانند اخیر NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی را آغاز کرده اند برای نشان دادن ساندرز گسترش فراتر از خود وفادار پایه رای دهندگان جوان و مترقی. اما تا کنون او را به دست آورد و تنها در حدود یک چهارم آرا را در هر دو آیووا و نیوهمپشایر.

بالاتر درصد او شروع به دریافت بهتر مورد او را مجبور به نامزدی با نماینده متعهد منجر شود اما بدون اکثریت مطلق.

آن را کمک نمی کند او برنده بیش از میانه های عصبی یا ایجاد دموکرات زمانی که او استمرار توطئه در مورد واشنگتن پست و صاحب آن جف بزوس برای این پست گزارش مانند او جمعه.

در حال حاضر هر چند ساندرز نیازی به نفع خود بیش از آن که بخشی از حزب. او فقط نیاز به نگه داشتن برنده و حاصل نمایندگان.

2. آیا سن. الیزابت وارن سرمایه گذاری بر روی آتشین بحث عملکرد ؟

بزرگنمایی این تصویر

الیزابت وارن حامی Ninna دیاز با مواد او توزیع خواهد شد در حالی که با ضربه زدن بر روی doorsin لاس وگاس جلوتر از روز شنبه قفقاز. فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فردریک J. Brown/خبرگزاری گتی ایماژ

وارن برنده ترین ستایش دیگران از ترقی خواهان پس از بحث عملکرد به دلیل راه او در زمان مبارزه به سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

او حفظ سازمان جامد و اگر او به خوبی در نوادا که در آن خواهد شد که رای می آیند ؟ آیا او انتخاب کردن برخی از ساندرز’ مترقی حمایت داده او دوم به ساندرز در اکثر مراکز رای دهی با آنها ؟ یا او را از شهردار سابق پیت Buttigieg آنجایی که آنها هر دو رقابت برای کالج تحصیل سفیده? و یا می شود آن را کمی از هر دو ؟

در هر صورت, نوادا را نشان می دهد اگر وارن بازگشته است — و اگر رویکرد او کار می کرد در چهار بحث است.

3. بایدن نیاز به تقویت

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حرکت پس از صحبت پنج شنبه در لاس وگاس. ماریو تاما/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ماریو تاما/گتی ایماژ

شاید هیچ کس بیشتر در خط پنج شنبه از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. پس از شرجی و نمایش آن در آیووا و نیوهمشایر نامزدی خود را حلق آویز با یک موضوع. او گفت: او را انجام دهد بهتر است با رای دهندگان از, رنگ, بنابراین در اینجا شانس خود را به آن را اثبات کند. نوادا رای دهندگان در سال 2016 شد 41% غیر سفید از جمله 13 درصد ، او در نظرسنجی به خوبی با رای دهندگان برای بخشی بهتر از یک سال در این کمپین اما وجود داشته اند نشانه هایی که به تازگی او را لغزش.

نوادا ورودی سنجی ارائه خواهد شد اولین بار اندازه گیری چگونه به خوبی بایدن در حال برگزاری است تا با رای دهندگان. سیاه رای دهندگان توسط راه قرار داده هیلاری کلینتون بیش از بالا در نوادا در سال 2016 و به او کمک کرد تا به یک پیروزی است. کلینتون از دست هر دو سفید و لاتین آرا (19 درصد از رای دهندگان به طور کلی) به Sanders. اما او موفق به کسب 76 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار.

یک چیز دیگر بایدن به امید — که بلومبرگ را ناهموار بحث عملکرد به معنی رای دهندگان به او نگاه دوم است.

4. می Buttigieg یا Klobuchar از دیگر راه است ؟

بزرگنمایی این تصویر

Ctq (R) صحبت می کند در کنار پیت Buttigieg در نهم دموکراتیک اولیه بحث روز چهارشنبه در لاس وگاس. علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq tussled بسیار کمی در روز چهارشنبه بحث و است که چرا آنها دیگر به عنوان یک تهدید در میانه خط.

Buttigieg است که به طور کلی نماینده رهبر در این بسیار اوایل مرحله از مسابقه (فقط 2 درصد از نمایندگان اختصاص داده شده است تا کنون). و در عین حال او را به عنوان چیزی از یک چاره اندیشی موقت برای نامزدی. که به دلیل عدم توانایی خود را – تا کنون – قادر به برنده شدن بیش از رای دهندگان از رنگ. نوادا می تواند یک راه برای تغییر است که اگر او نشان می دهد که حداقل برخی از قدرت با متنوع تر رای دهندگان.

Klobuchar از سوی دیگر نیاز به نشان می دهد او بیش از فقط یک فلش در نیوهمپشایر تابه و ضرب و شتم برخی از وزش رقبا. او را برای رفتن به نیاز به نگه داشتن پول به طوری که او می تواند به رقابت در بسیاری از (گران قیمت) مکان های فوق العاده سهشنبه, آوریل 3.

این به ویژه مهم او را خوب نشان در نوادا با توجه به چقدر مهم حرکت است به علت. حتی اگر او به خوبی در مسابقه بعدی کارولینای جنوبی وجود دارد تنها سه روز بین کارولینای جنوبی و سه شنبه.

5. آنچه در مورد تمام است که Steyer پول ؟

برای همه توجه به بلومبرگ پول – و با دلیل او را صرف بی نظیر $425 میلیون ثروتمند سرمایه داری تام Steyer را دقیقا نمی خجالتی در مورد باز کردن کیف پول خود را.

Steyer صرف بیش از 250 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود و او را در پمپ بیش از 15 میلیون دلار تبلیغات در نوادا با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. اما تا کنون آن نشده پرداخت می شود در رای و یا نمایندگان. (او را بدست صفر نمایندگان تا کنون).

آیا این همه برای مرده ، او شروع به تغییر پویا داده چقدر سخت او کار می کرد به دادگاه رای دهندگان لاتین و آفریقایی آمریکایی ها ؟ یا آیا او باد تا فقط کشیدن آرا دور به خصوص در کارولینای جنوبی از گفتن بایدن?

نه این که Steyer به نظر می رسد به مراقبت در مورد محاسبه متوسط شکست Sanders. “من یکی از این مردم که تا کنون برای پیوستن به ‘توقف برنی’ کمپین” Steyer گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات در اوایل این ماه.

6. چگونه نوادا حزب دموکرات انجام ؟

پس از افتضاح در آیووا, نوادا, اوراق یک گزارش برنامه این بود که به استفاده از آن ساخته شده بود توسط همان شرکت در مرکز بحث در آیووا. اما این حزب پس از آن به معرفی فن آوری های جدید — هر یک از 2,100 حوزه رهبران داده شد iPads برای کمک به انجمن محاسبات.

آموزش انجام شده در سراسر کشور اما معرفی فناوری های جدید این اواخر در روند ساخت مردم عصبی است.

این حزب دارای شهرت خوب و با اعتماد به نفس است که همه چیز به خوبی خواهد رفت. حزب است که مصرف مقدار زیادی از مراحل افزایش تعداد افراد پاسخ دادن به تلفن برای تماس در نتایج و حوزه می تواند انجام محاسبات خود راه قدیمی از مد افتاده — بر روی کاغذ.

چگونه هموار — یا نه — می رود این روند در حال رفتن به عواقب داشته باشد. سابق رهبر اکثریت سنا هری رید است با این استدلال که با آیووا سقوط نوادا یک مورد خوب برای اولین بار. اما اگر همه چیز نمی رویم به خوبی می تواند طلسم برای پایان دادن به قفقاز در بیشتر مکان ها به عنوان متحده به طور فزاینده منتقل مقدماتی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>