6 کشته در تیراندازی Molson Coors در میلواکی پس از کارمند باز آتش

بزرگنمایی این تصویر

پلیس در پاسخ به گزارش های فعال تیراندازی در Molson Coors آشامیدنی Co. پردیس در میلواکی در روز چهارشنبه. Morry Gash/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Morry Gash/AP

به روز رسانی 11:30 p. m. ET

حداقل پنج نفر کشته شدند در Molson Coors آشامیدنی Co. در میلواکی در یک تیراندازی داد و بیداد بعد از ظهر چهارشنبه که مقامات می گویند که انجام شد توسط یک کارمند آبجوسازی.

مقامات بر این باورند مسلح که مشخص شد تنها به عنوان یک زن 51 ساله میلواکی مرد, درگذشت یک خود وارد زخم گلوله.

“قلب مردم ویسکانسین رفتن به مردمی که دلیلی به قتل در Molson Coors این بعد از ظهر” رژیم صهیونیستی است. تونی Evers گفت: در یک شب در کنفرانس خبری. “این یک تراژدی برای میلواکی, بله, اما آن را یک فاجعه برای کل ایالت ویسکانسین.”

در یک ایمیل به کارکنان Molson Coors مدیر عامل گاوین tony walsh به نام مسلح “فعال آبجوسازی کارمند.”

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه عمیق, بسیاری از ما احساس حال حاضر او گفت:” در ایمیل, با توجه به آسوشیتد پرس.

پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ انگیزه ای برای حمله است.

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی – و غم انگیز آنها هرگز” میلواکی شهردار تام برت گفت.

بارت به نام حادثه “یک تراژدی غیر قابل بیان برای شهرستان ما است.”

مقامات کاهش یافته است به انتشار هویت قربانیان تا بعد از بستگان شده است تماس گرفت. پلیس نکرد دیگر مسلح اما افزود که در صحنه ظاهر می شود موجود است.

“این یک روز وحشتناک برای Milwaukeeans,” رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت. “قربانیان همه مشغول به کار در Molson Coors و هیچ عضوی از عموم مردم درگیر شدند.”

مقامات گفت: در مدت کوتاهی پس از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی پلیس میلواکی در پاسخ به یک تماس از یک تیراندازی در 4100 بلوک غرب خیابان دولت. هنگامی که بر روی صحنه اجرای قانون واقع شده مشکوک بود که مرحوم.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنفرانس خبری در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس جدید, رئیس جمهور ارائه شده خود را “عمیق ترین تسلیت” به خانواده های قربانیان تیراندازی.

“اوایل امروز یک قاتل افتتاح شد آتش سوزی در یک شرکت Molson Coors دم گیاه, گرفتن زندگی از پنج نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود. ما ارسال ما تسلیت. ما خواهید بود با آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

با توجه به Milwaukee Journal Sentinel مدت کوتاهی پس از تیراندازی کارکنان در آبجوسازی پیچیده دریافت ایمیل هشدار گفت: “یک تیرانداز فعال بود و در یا در نزدیکی طبقه دوم پله” از ساختمان 4 شرکت کارخانه.

این روزنامه اشاره می کند که در نزدیکی مدارس قفل شد پایین باعث افزایش اضطراب برای پدر و مادر به دنبال انتخاب کنید تا فرزندان خود را در حالی که در انتظار یک “همه روشن است.”

پیش از آن در روز میلواکی اداره پلیس توییتی که آن را در دست بررسی “بحرانی حادثه” و خواست ساکنان به “روشن ماندن این منطقه در این زمان است.”

Molson Coors که brews Coors نور Miller Lite Blue Moon بلژیک سفید و دیگران تغییر نام آن از MillerCoors سال گذشته است. ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد در ماه اکتبر است که صدها نفر از شرکت ها مشاغل شد و در حال نقل مکان به میلواکی و در نتیجه از دست دادن “400 تا 500 کارمند” در سراسر شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im