5 سال پس از ایندیانا تاریخی HIV شیوع بسیاری از مکان روستایی باقی می ماند در معرض خطر

بزرگنمایی این تصویر

اتان هوارد بود در میان 235 نفر در جنوب ایندیانا جامعه از Austin, Ind., آلوده با HIV در شیوع است که آمار در سال 2015. آن سوخت تزریق مواد مخدر استفاده کنید. لوقا Sharrett/قیصر سلامت نیوز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لوقا Sharrett/قیصر سلامت نیوز

اتان Howard گهواره او باارزش Martin-نام تجاری, گیتار, نواختن به آرامی به او سنگ از شادی او فکر کرد که او هرگز پیدا کنید.

با پشتیبانی از خود و خانواده و جامعه, 26 سال است ساخت راه خود را به عنوان یک نوازنده پس از ظهور از جهنم اعتیاد و بیماری و ننگ. سابق مواد مخدر داخل وریدی کاربر در میان برای اولین بار از 235 نفر در جنوب ایندیانا جامعه از Austin, Ind., تشخیص داده می شود در بدترین مواد مخدر سوخت شیوع HIV تا کنون به آمار روستایی امریکا است.

در حال حاضر پنج سال پس از شیوع Howard شمارش خود را در میان سه چهارم از بیماران مبتلا به اینجا که HIV است را به خوبی کنترل می شود آن را غیر قابل کشف معنی آنها را نمی توان گسترش آن را از طریق رابطه جنسی است. او را هوشیار در یک محل است که جدید درمان اعتیاد, مراکز سرنگ ارز و پنج برابر بیشتر از اعتیاد به حمایت از گروه نسبت به قبل از وقوع.

اما به عنوان این شهرستان از 4,100 بهبود بسیاری از نقاط کشور نتواند به اعمال آن درس. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری تلقی 220 آمریکا شهرستانهای آسیب پذیر به مشابه شیوع بیماری به دلیل مصرف بیش از حد نرخ مرگ و حجم نسخه مخدر فروش و آمار دیگر به تزریق مواد مخدر.

در عین حال یک قیصر سلامت, اخبار و تحلیل نشان می دهد که کمتر از یک سوم از آنها کار سرنگ مبادلات. چنین برنامه هایی که پاک کردن سوزن در دسترس مصرف کنندگان مواد مخدر یافت شده برای کاهش شیوع HIV و هپاتیت C و پشتیبانی می شوند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملی تلاش برای پایان دادن به اپیدمی اچ آی وی در یک دهه.

هنوز محلی از اعراب اغلب stymies تلاش برای شروع چنین مبادلات حتی در ایندیانا که در آن تنها 9 92 استان ها باید با یک, و این با وجود این واقعیت است که وجود دارد بودجه فدرال برای grabs است که می تواند کمک به آنها را گسترش دهد. و مکان روستایی در کشورهای مانند میسوری, غرب ویرجینیا و کنتاکی هنوز گرفتار به مواد خام که منجر به Austin تراژدی: اعتیاد و ناامیدی و فقر و کمبود پزشک و پراکنده دارو و درمان.

اتان Howard است مشتاق نوازنده حرفه ای. امروز خود به اچ آی وی را به خوبی کنترل می شود آن را غیر قابل کشف. لوقا Sharrett/قیصر سلامت نیوز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

لوقا Sharrett/قیصر سلامت نیوز

این همه تهدید به غرفه اداره HIV اهداف که پشتیبانی توسط دو چهره برجسته که در پاسخ به Austin شیوع: ایندیانا فرماندار سابق معاون رئیس جمهور مایک پنس و دولت سابق کمیسیون بهداشت و درمان دکتر جروم آدامز در حال حاضر ایالات متحده جراح عمومی.

پس از Austin 2015 بحران مواد مخدر سوخت شیوع بیماری رخ داده است دیگر جوامع با سرنگ مبادلات و برخی بدون.

“هنگامی که شما به این بیماری آنها تاثیر می گذارد دیگر ایالت ها و استان ها. این یک اثر دومینو” می گوید: دکتر روپا پاتل HIV پیشگیری محقق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “ما باید از آنها یاد بگیرند. هنگامی که شما سقوط پشت سر شما نمی توانید گرفتن.”

درس سخت از Austin, Ind.

مزارع ذرت و سویا را احاطه کرده Austin, located off Interstate 65 بین لوئیزویل, کنتاکی و ایندیاناپولیس. این شهرستان شده است کتک با دهه ضربات اقتصادی, اما آن را حفظ شهر کوچک و جذابیت آن فروشگاه به صف یک چراغ ترمز خیابان اصلی.

قبل از شیوع اعتیاد به مخدر قوی painkiller Opana از طریق جامعه است. مردم در زمان به ذوب قرص و تزریق آنها و سوزن های مشترک بود. محلی زنان گرفتار شده بودند تا در کار جنسی به مواد مخدر پرداخت. در برخی از خانه ها در نزدیکی مقامات بهداشت بعد از کشف سه نسل به ضرب گلوله کشته بود تا Opana با هم: بزرگسالان جوان و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

در عین حال کمک کمیاب بود. Austin تا به حال هیچ درمان اعتیاد مراکز و فقط یک دکتر. رو به کاهش بودجه دولت در سال 2013 منجر والدین در نزدیکی Scottsburg به پس از سال ها از ارائه تست HIV و آموزش و پرورش.

بنابراین برای ساکنان مانند اتان Howard, اعتیاد منجر به آلوده شدن با HIV. پس از او تجویز داروی مسکن Lortab برای فوتبال آسیب در دبیرستان های نوجوانی شروع ولع مصرف مواد مخدر. در نهایت او کشف Opana که فراوان در خیابان های آستین و اطراف Scott County است.

مادر خود را فرستاده او را برای درمان اعتیاد در سال آخر خود را و او هوشیار است. اما پس از دوست دختر خود را به هنگام تولد به یک پسر مرده در سال 2014 او تبدیل به مواد مخدر. او تست مثبت HIV در مارس 2015. او با مادر خود را در ماشین خود را.

که شد ماه پس از ایندیانا مقامات بهداشت گفت: آنها می خواهم شناسایی 30 HIV موارد که در شهرستان است که قبلا گزارش شده سه در یک دهه. Austin شد شیوع این بیماری را در کانون.

پاسخ اولیه آهسته بود. پنس و سپس فرماندار مخالف سرنگ برنامه های که غیر قانونی بودند در ایندیانا است. در آن زمان او را 29 روز پس از وقوع اعلام شد به امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد یک دولت-نظارت سرنگ برنامه. سپس توسط HIV, موارد افزایش یافته بود به 79.

“او منتظر تا آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. این سوزن مبادلات بودند به محل قرار در اکثر سوء نیت شیوه ای می گوید:” گرگ Gonsalves HIV محقق در دانشگاه ییل. “این یک فاجعه است که نمی باید اتفاق می افتد.”

Gonsalves ذکر شده اخیر در دانشگاه براون مطالعه است که با داشتن یک سرنگ قبل از شیوع بیماری می تواند باعث کاهش شيوع HIV وجود دارد با 90%. یک مطالعه او به رهبری منتشر شده در سال 2018 برآورد شده است که به سادگی برای تست و ردیابی HIV زمانی که هپاتیت C مشخصی در سراسر سال 2010 می تواند نگه داشته اند HIV موارد زیر وجود دارد 10.

به جای موارد سر به فلک کشید. میزان عفونت به حدی زیاد بود که دکتر تام فریدن و سپس CDC مدیر گفت: در آن زمان که آستین HIV بروز بیش از کسانی که از کشورهای جنوب صحرای آفریقا. او در طول عمر تخمینی هزینه های درمان — حتی قبل از همه 235 نفر تشخیص داده شده — را در رسیدن به $100 میلیون.

آنچه در نهایت پیشتر شیوع بودند راه حل های ریشه دار در جامعه است. اسکات شهرستان سرنگ بخشی از “یک توقف فروشگاه” که در آن مردم نیز می توانند دارو و درمان ارجاع رایگان تست HIV و سایر خدمات است. بیشتر افراد مراجعه کننده به پزشکی که اخیرا گسترش یافته در ایندیانا است. پلیس سلامت و بهبود کارگران جامعه فعالان و رهبران مذهبی پیوستند.

“ارتباطات بیشتر شده می گوید:” یعقوب هاول سابق مواد مخدر کاربر است که در حال حاضر کشیش کلیسای عهد جدید در آستین. “این پیام را به دیگر جوامع است که به پاره کردن دیوار قرار داده و تعصبات خود را کنار گذاشته است.”

جراح عمومی آدامز گفت: تغییر پایدار محلی اتفاق می افتد. زمانی که او در سفر به Austin به عنوان ایندیانا کمیسیون بهداشت و درمان او گوش به کلانتر نگرانی در مورد سوزن littering اموال عمومی و ملاقات با رهبران کلیسا به سهولت نگرانی که سرنگ برنامه ها ممکن است فعال کردن استفاده از مواد مخدر.

برخورد با شیوع بیشتر در مورد روابط از علم او گفت: در ژانویه صحبت در موسسه کاتو یک واشنگتن مبتنی بر بازار آزاد فکر می کنم تانک. “من می دانستم که ما هرگز موفق باشد بدون حصول اطمینان از که کسانی که مورد اعتماد جامعه رهبران و طرفداران سرمایه گذاری شد در بخشی از راه حل است.”

درس های آموخته شده در — و نه آموخته در کشورهای دیگر

Austin در شیوع تبدیل به یک کاتالیزور برای عمل در بعضی از نقاط. کنتاکی مقننه رای به اجازه می دهد سرنگ برنامه ها در سال 2015 و اوهایو پس از آن ساخته شده آن را آسان تر برای بهداشت محلی تخته به توسعه آنها. مقامات گفت که به آنها کمک کرد پاسخ به یک خوشه از موارد HIV در سینسیناتی-Northern Kentucky منطقه در سال 2018 است.

Cabell در است County, West Virginia, در مقابل, به تازگی به عقب کشیده آن پیشگیری نمود.

Cabell در است در میان استان ها است که CDC تلقی معرض شیوع. دکتر مایکل Kilkenny, پزشک, مدیر cabell در است-هانتینگتون وزارت بهداشت می گوید: Austin تجربه موجب جامعه خود را به باز کردن یک سرنگ برنامه در سپتامبر 2015 که در نهایت به طور متوسط 1000 تا 1,200 بازدید یک ماه.

اما پس از سیاسی واکنش متوقف کردن یک برنامه در نزدیکی چارلستون cabell در است اعمال محدودیت بر برنامه های خود را در سال 2018 به دفع مشابه بسته شدن. مردم دیگر نمی تواند انتخاب کنید تا سوزن برای دیگران و یا استفاده از ارز اگر آنها زندگی می کردند در خارج از شهرستان و یا شهر هانتینگتون. بازدیدکننده داشته است به نصف کاهش یافته است.

به دنبال بازگشت, Kilkenny می گوید آن را “بدترین زمان ما می تواند انجام داده ایم که.” Cabell در است زخم با بیش از 75 HIV موارد یکی از بزرگترین روستایی شیوع بیماری های دیگری را در آستین ایندیانا است.

مقامات پس از آن برداشته محدودیت مقیاس تلاش های ارتباط مردم به آزمایش و درمان و راه اندازی HIV ضد انگ مبارزه است.

در جاهای دیگر در CDC را آسیب پذیر شهرستانهای لیست که تا کنون موفق به فرار شیوع. میسوری مثلا 13 آسیب پذیر استان ها و ممنوعیت سرنگ مبادلات. دانشگاه را پاتل می گوید میسوری شکست گسترش مدیکید برگ برخی از خطر مردم ایجاد.

میسوری مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال گرفتن چند مرحله برای جلوگیری از HIV مانند مشاوره ساکنان آسیب پذیر شهرستان ارائه تست HIV در سازمان بهداشت و درمان و داشتن بیماری مداخله متخصصان اتصال افرادی که آزمایش به کمک اضافی.

اما قانون اجازه می دهد تا سرنگ مبادلات ناموفق بود در میسوری در سال گذشته به عنوان مشابه بود اسکناس در آیووا و آریزونا ترک بسیاری از مردم آسیب پذیر در این مکان.

اجتناب از دیگری HIV بحران علم موشک نیست Gonsalves می گوید: “ما نیاز به استفاده از همه چیز ما است که ما می دانیم کار می کند.”

در آستین که multipronged رویکرد در جریان است به عنوان کسانی که تحت تاثیر زندگی خود را اصلاح.

هوارد است که به خوبی به اندازه کافی که او می تواند تمرین موسیقی خود را هر روز تا زمانی که صدای او می شود hoarse و انگشتان خود را صدمه دیده است. او انجام می دهد در اطراف منطقه و رویاهای تور در سراسر کشور. و او را به نوشتن یک آهنگ در مورد در حال حرکت از طریق اعتیاد و به سمت امید.

“من احساس می کنم من ثابت شده بسیاری از مردم به اشتباه” او می گوید: جزئی با گیتار خود را انتخاب کنید. “من پدر بزرگ من شاد و من مادر مبارک. آنها هر دو در بهشت در حال حاضر, اما من می دانم که آنها در حال افتخار من است.”

قیصر سلامت اخبار غیر انتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>