5 چینی, دولت, رسانه ها در آمریکا گفت: به منظور کاهش اتباع در کارکنان

بزرگنمایی این تصویر

وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در وزارت خارجه هفته گذشته است. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

در یک حرکت یادآور جنگ سرد, پنج, چینی, رسانه های دولتی و اشخاص مطلع شدند توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده روز شنبه که آنها را مجبور به کاهش تعداد شاغلین در ایالات متحده آمریکا

مشخص شده توسط وزارت امور خارجه به عنوان یک “پرسنل کلاه” محدودیت تصریح می کند که بیش از 100 شهروندان از مردم جمهوری چین خواهد بود قادر به کار در ایالات متحده برای پنج وزارت امور خارجه رسانه های, موثر, مارس 13. یک مقام وزارت خارجه می گوید: حدود 160 اتباع چینی در حال حاضر به کار گرفته شده توسط این پنج نهاد.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روشن در بیانیه ای که به تازگی اعمال سهمیه بندی برای رسانه های دولتی کارکنان در ایالات متحده آمریکا است که در پاسخ به پکن را “غلط” محدودیت های خبرنگاران خارجی مشغول به کار در چین است.

“برای سال حکومت جمهوری مردم چین تحمیل کرده است به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب در برابر آمریکا و دیگر روزنامه نگاران خارجی فعال در چین” Pompeo گفت: با توجه به تصمیم گیری برای تحمیل کلاه می کند ناشی از هر یک از مطالب تولید شده توسط آن دسته از اشخاص و نه محدود کردن آنچه که آنها ممکن است انتشار در آمریکا

“هدف ما این است که روابط متقابل” گفت: Pompeo. “همانطور که ما انجام داده اند در دیگر مناطق ایالات متحده-چین رابطه ما به دنبال ایجاد یک عقب افتاده در سطح میدان بازی است. امید ما این است که این عمل را خار پکن برای اتخاذ یک عادلانه تر و رویکرد متقابل به آمریکا و دیگر مطبوعات خارجی در چین است.”

پنج چینی رسانه های دولتی به رسانه های هدفمند توسط کلاه تمام شد تعیین شده در ماه گذشته توسط وزارت امور خارجه به عنوان ماموریت خارجی از دولت جمهوری خلق چین, معنی آنها یا قابل ملاحظه ای متعلق به و یا به طور موثر کنترل دولت از رهبر پینگ است.

این سازمان ها عبارتند از چین, Xinhua News Agency, چینی, رادیو بین المللی چین, روزانه, توزیع, شرکت, چین, جهانی, شبکه های تلویزیونی و آمریکا توزیع روزانه مردم Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا است. همه را مجبور به کاهش اتباع چینی در کارکنان خود توسط حدود 40 درصد به غیر از چینگ های تیان که در آن هیچ PRC شهروندان شاغل هستند.

چینی دیگر رسانه های خبری در ایالات متحده آمریکا را نمی توان با درپوش به گفته یک مقام وزارت خارجه.

حد بر کارکنان شرح زیر است اقدامات تنبیهی توسط مقامات در پکن در برابر روزنامه نگاران آمریکایی مشغول به کار در چین است.

روز پس از وزارت امور خارجه تعیین شده دولت چین رسانه های خارجی به عنوان ماموریت چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بر اساس وجود دارد.

مقامات چینی توجیه اخراج سه خبرنگاران — دو آمریکایی و یک استرالیایی — با استناد به “چین واقعی مرد بیمار “آسیا” در تیتر یک Feb. 3 Wall Street Journal نظر قطعه است که آن دسته از مقامات نامیده می شوند “نژادی تبعیض آمیز است.” هیچ یک از اخراج خبرنگاران تا به حال کمک به این نظر تکه.

پرسید که آیا کلاه تحمیل شده بر دولت چین رسانه ها به طور خاص در پاسخ به خروج از آن خبرنگاران یک مقام وزارت خارجه نگهداری آن نیست.

“آن را لینک به هر یک حادثه خاص” این مقام گفت: “اگر چه این حادثه شما را به نقطه بود, در واقع, یک نسبتا فاحش است. او گفت: حدود 100 روزنامه نگاران آمریکایی در حال حاضر در چین و ادعا شده که “PRC تحمیل کرده است به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب” در برابر آنها و دیگر روزنامه نگاران خارجی در چین است.

یک گزارش منتشر شده در این هفته توسط 186-عضو خبرنگاران خارجی’ Club چین تقویت آن اتهامات عنوان شده علیه. آن را پیدا کرد مقامات چینی با استفاده از برنامه های کاربردی ویزا مورد نیاز از روزنامه نگاران خارجی به دنبال کار در چین “به عنوان سلاح در برابر مطبوعات خارجی مانند قبل از هرگز.”

این FCCC مطالعه با عنوان “کنترل-توقف-حذف” آمده است که پس از یازدهم را صعود به قدرت در سال 2013 نه روزنامه نگاران خارجی یا اخراج شده اند از چین یا ویزای خود را تمدید کرد. سال گذشته آن می افزاید: یک دوجین خبرنگاران خارجی داده شد اعتبار معتبر برای کمتر از شش ماه حتی اگر چنین ویزای کوتاه مدت به طور معمول صادر شده برای یک سال کامل. در میان تحت تاثیر آمریکا, اخبار, سازمان, شد, وال استریت ژورنال, صدای امریکا و نیویورک تایمز.

“تاثیر و فشار آورده به خبرنگاران خارجی در چین” در این گزارش آمده: “نشان دهنده چگونه مقامات چینی گسترش رسیدن به خود را و دامنه در سرما راه برای اطمینان از ‘چین داستان است اما یک روایت — در انتظار آنهاست.”

با توجه به وزارت امور خارجه چین رسانه های دولتی سازمان های تعیین شده ماموریت خارجی باید تا 6 مارس به اطلاع مقامات ایالات متحده که کارکنان قطع خواهد شد برای دیدار با پرسنل جدید کلاه. آن را به طور کامل به آن دسته از اشخاص یک مقام آمریکایی گفت: به تصمیم می گیرید که آن دسته از افراد خواهد بود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im