4 افسران پلیس پس از اخراج یک مرد سیاه پوست می میرد در مینیاپولیس بازداشت پلیس

بزرگنمایی این تصویر

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نشان داده شده در اینجا در فوریه تقبیح مرگ این مرد گفت: “من می توانم دوباره به این است که او باید درگذشت. چیزی که ما دیدم وحشتناک بود و به طور کامل و کاملا خراب کرد.” استیو Karnowski/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Karnowski/AP

به روز شده در 9:21 p. m. ET

شهردار مینیاپولیس, می گوید, چهار, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران درگیر در مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس بوده است خاتمه یافته است. اف بی آی در حال بررسی این حادثه است.

پس از اخراج شدند, اعلام کرد, جمعیت راهپیمایی در این شهرستان سومین حوزه پلیس ساختمان با توجه به استار تریبیون روزنامه که گزارش “درب شکست و اعتراض نشانه های چپ خارج است.”

“مدت کوتاهی قبل از 8 بعد از ظهر [CT] پلیس چادری ضد شورش بودند شلیک گاز اشک آور و کیسه های شن در این معترضان بودند که با پرتاب بطری های آب در آنها را در آنچه به نظر می رسد به یک بن بست” کاغذ گفت.

A 10-minute تصویری کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی و ارجاع توسط مینیاپولیس شهردار یعقوب فری نشان می دهد یک افسر پلیس با استفاده از زانو خود را به پین مرد گردن به زمین برای چند دقیقه.

مرد شناخته شده به عنوان جورج فلوید توسط شهردار و بنجامین Crump برجسته حقوق مدنی وکیل است که می گوید او شده است حفظ فلوید خانواده.

در این ویدئو فلوید بارها و بارها گریه می کند و می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که افسر همچنان به فشار پایین در گردن با زانو خود را.

فلوید به نظر می رسد برای تبدیل شدن به بی پس از او دوخته شده است تا به زمین برای چند دقیقه. تماشاگران خواهش کنم با پلیس برای بررسی فلوید برای یک پالس.

“او حتی مقاومت در برابر بازداشت و در حال حاضر فرض” یک نفر شنیدم گفتن ،

در نهایت پلیس و اولین پاسخ دهندگان نشان داده شده حرکت هنوز بی, دست به دستبند, مرد روی برانکارد.

مینه سوتا, فرماندار, تیم Walz, در توییتر نوشت که “عدم وجود انسانیت در این نگران کننده تصویری مشمئز کننده است.” MPD سخنگوی گرت Parten کاهش یافته است به نظر به NPR در صحت این ویدئو.

این MPD در بیانیه ای گفت که یک درگیری رخ داده در جنوب مینیاپولیس در روز دوشنبه. آن گفت: ماموران در پاسخ به یک گزارش از جعل اسناد در حال پیشرفت است. اداره پلیس گفت: یک مظنون نشسته بود در ماشین و به نظر می رسد تحت تاثیر هنگامی که پلیس به او دستور داد تا به مرحله دور از وسیله نقلیه. با توجه به بیانیه او “جسمی مقاومت کردند.”

“افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی. افسران خواستار آمبولانس” بخش گفت. “او منتقل شد به Hennepin County مرکز درمانی توسط آمبولانس جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد.”

پلیس گفت که هیچ سلاح مورد استفاده توسط افسران و یا مرد در طول روبرو می شوند.

اف بی آی و مینه سوتا را اداره جنایی دلهره در حال حاضر در حال بررسی این حادثه است که می تواند بالقوه نقض حقوق مدنی فری به خبرنگاران گفت: صبح روز سه شنبه.

“من در تلاش برای پیدا کردن کلمات برای توصیف آنچه اتفاق افتاده است” فری گفت. “من می تواند دوباره به این است که او باید درگذشت. چیزی که ما دیدم وحشتناک بود — به طور کامل و کاملا خراب کرد. زندگی این مرد مهم است.”

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” فری گفت. “برای پنج دقیقه ما تماشا به عنوان یک افسر فشرده زانو خود را به گردن یک مرد سیاه و سفید. … وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین حس انسان.”

Walz که فرماندار قول داد برای پیدا کردن پاسخ و “در جستجوی عدالت” رادیو دولتی مینسوتا گزارش شده است.

فری و مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo اشاره کرد در این کنفرانس خبری که با ماموران درگیر شد و با پوشیدن دوربین بدن.

“جامعه ما همچنان به صدمه و دوباره و دوباره و دوباره” شهر مینیاپولیس Councilwoman Andrea جنکینز در بیانیه ای گفت به ایستگاه های تلویزیونی محلی KARE. “ما باید پاسخ تقاضا.”

سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا به نام برای افسر پلیس درگیر برگزار می شود مسئول آنچه اتفاق افتاده است با استناد به شرایطی شبیه به کسانی که در مرگ اریک گارنر در سال 2014. گارنر نیز معروف گفت: او نمی تواند نفس به عنوان او بود که دستگیر شده توسط پلیس در نیویورک است.

“ما خشم است که نزدیک به شش سال پس از اریک گارنر ادا” نمی توانم نفس بکشم ” به عنوان او کشته شد توسط اداره پلیس نیویورک افسران پلیس هنوز هم به نظر نمی رسد که آموخته اند به گوش دادن به یک فرد برای کمک تماس بگیرید,” عفو را Kristina راث گفت: در یک نسخه. “پلیس باید پاسخگو برای این استفاده از نیروی مرگبار, که همچنین ممکن است نقض وزارت خود سیاست است.”

نزدیک به چهار سال پیش یکی دیگر از اداره پلیس در منطقه مواجه انتقاد یک حادثه که در آن یک افسر کشته و سیاه رانندگان Philando کاستیا.

NPR رسیده به مینه سوتا را اداره جنایی دلهره و FBI; نه بلافاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>