سن دیگو منطقه امن 300 میلیون دلار در بودجه فدرال برای ایالات متحده تسهیلات به تصرف خود در تیخوانا آب و فاضلاب نشت قبل از آنها ناپاک سواحل جنوبی خلیج منطقه در جنوب غربی شهرستان سان Diego انتخاب رهبران در روز جمعه گفت.

“این موضوع در منطقه ما برای چندین دهه و بتن فدرال عمل به آدرس مرزی آلودگی سر رسیده” گفت: Rep. مایک لوین (D-San Juan Capistrano) در یک کنفرانس خبری در چولا ویستا.

رهبران کنگره اعلام کرد که بودجه در دسامبر اما روشن نیست که آیا این پول خواهد بود doled در سراسر جنوب غربی مرز و یا اختصاص داده شده به طور خاص برای رسیدگی به آلودگی در تیجوانا دره رودخانه.

در حال حاضر مقامات بر این باورند اغلب اگر نه همه از این پول نقد جریان را به منطقه سان Diego, تشکر به زبان گنجانده شده در تعمیرات اساسی توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

تبلیغات

“این یک معامله بزرگ است” گفت: ایمپریال بیچ شهردار سرژ Dedina. “ما هنوز هم مقدار زیادی از کار برای رفتن اما من هرگز تصور نمی کرد که ما در اینجا می خواهم در حال حاضر. من فقط شگفت زده است.”

این رویکرد تغییر از دیرینه تلاش برای کمک به مکزیک, در حفظ آن سیستم فاضلاب در Tijuana.

در تابستان گذشته مقامات آمریکا و سازمان حفاظت محیط زیست در بازدید از سان Diego برای وضع یک طرح با چندین گزینه برای نحوه رسیدگی به آلودگی است.

پس از سن دیگو رهبران بسیج در اطراف ساختمان حدود 400 میلیون تسهیلات در شمال مرز به رهگیری و درمان آلودگی است. تخمین زده شده که پروژه می تواند به کاهش مرزی جریان از حدود 138 روز سال به طور متوسط به حدود 12.

تبلیغات

“اشتباه نکنید [با] امضای این توافقنامه دلار در حال رفتن به دنبال به تمیز کردن فاضلاب نشت از تیجوانا دره رودخانه یک بار و برای همه” گفت: سن دیگو شهردار کوین Faulconer که در حال حاضر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا توافقنامه در کاخ سفید در اوایل این هفته. “این یک نمونه درخشان از آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم کار کنند.”

دیگر مقامات منتخب در روز جمعه در کنفرانس خبری شامل سن دیگو دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه سوزان دیویس خوان وارگاس و Scott Peters, و همچنین به عنوان سن دیگو شهرستان سرپرست گرگ Cox. در طول ماه های اخیر رهبران ساخته شده اند چندین سفر به واشنگتن به پرونده خود را برای افزایش بودجه مرزی است.

سازمان حفاظت محیط زیست و مقامات در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست عمومی و 9 مارس در کورونادو به بحث در مورد گام های بعدی.

“آنها می خواستند ما را به آمده تا با یک طرح گفت: Cox. “ما جمعی انجام داده است. ما و ارائه آن را به آنها … آنها رو برخی از پول در حال حاضر است که آنها می توانید شروع به کار بر روی این پروژه تقریبا بلافاصله و ما مشتاقانه منتظر شنیدن چه راه حل های خود را در حال رفتن به.”

افزایش فدرال منابع می آید پس از ایالت کالیفرنیا و همچنین شهرهای شاهنشاهی, ساحل, چولا ویستا و سن دیگو, زمینه, پاک, آب, عمل, پرونده های حقوقی در برابر تهمت و دولت به زور اقدام در این موضوع است.

کسانی که مراحل قانونی شده اند در انتظار ماند در حال انجام مذاکرات است.

“من فکر می کنم آن را بسیار حرفه ای است که دعاوی ماند اما من مانند پرونده های حقوقی” پطرس گفت. “من فکر می کنم پرونده های حقوقی که در خارج وجود دارد [می گوید] این جامعه است که جدی در مورد آن.”

با توجه به کالیفرنیا دعوی سمی آلودگی آب از مکزیک با توقیف سن دیگو سواحل بیش از 500 روز بیش از سه سال گذشته است.

تبلیغات

بسیاری از اثرات متمرکز در امتداد جنوبی خط ساحلی از ایمپریال بیچ که بسته شده است از ماه نوامبر با ده ها میلیون گالن به شدت آلوده جریان آب در طول مرز روزانه.

مقامات می گویند کسانی که در معرض آلودگی عبارتند از: عوامل گشت مرزی که اغلب پیگیری کردن مهاجران غیر مجاز عبور در آلوده به گل و لای و همچنین پرسنل نظامی از قبیل مهر و موم نیروی دریایی که در اقیانوس باز. شنا کردن در آب آلوده با فاضلاب خام می تواند در معرض مردم به عوامل بیماری زا مانند E. coli ويبريو و سالمونلا.

مکزیک به مدت طولانی اداره پمپ در تیجوانا رودخانه و تصرف در حوضه دره در امتداد مرز برای منحرف کردن جریان قبل از آنها آمار سن دیگو شهرستان سواحل است. آب است فرستاده شده به خلیج جنوبی بین المللی تصفيه خانه فاضلاب در ایالات متحده آمریکا و یا پمپ کردن به دریا در مکزیک است.

حتی یک طوفان می تواند پایمال کردن سیستم فلاشینگ سمی خورش از آب باران فاضلاب خام فلزات سنگین و سایر آلاینده ها از طریق دره رودخانه و دریا.

در دهه های اخیر دولت ایالات متحده کار کرده است با مکزیک به صندوق کمک به نگهداری و گسترش آن فاضلاب زیرساخت ها است.

هنوز هم کسانی ارتقاء نشده است قادر به نگه داشتن سرعت با تیجوانا جمعیت رو به رشد از جمله گسترش unsanctioned جوامع در امتداد مرز است که به طور معمول تخلیه فاضلاب و مواد شیمیایی و دیگر آلودگی به فاضالب های سطحی کانال.

اسمیت می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im