3 سند چشم انداز برای آینده پلیس در جنوب لا

بزرگنمایی این تصویر

یک معترض دارای یک نشانه با جورج فلوید صورت در طول یک راهپیمایی دوشنبه در لس آنجلس به, افتخار, سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

در این هفته از پلیس کشته جورج فلوید در مینیاپولیس, مردم در سراسر ایالات متحده و جهان به آب گرفتگی خیابان ها در خشم و اعتراض علیه خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

وجود دارد طنین خاص برای لس آنجلس که طولانی و آشنایی با تاریخچه پلیس در خشونت و ناآرامی های مدنی. برای کسانی که زندگی می کردند از طریق زودتر تشنج — وات شورش سال 1965 و رادنی کینگ شورش از سال 1992 — وقایع امروز سطح شدید خاطرات شخصی.

NPR همه چیز در نظر گرفته, صحبت با سه آمریکایی آفریقایی تبار مردانی که شاهد یک یا هر دو از آن وقایع. دهه ی هر یک از آنها به طور جدی فکر کردن در مورد چگونه پلیس در لس آنجلس باید تغییر — و هر کدام وارد یک پاسخ متفاوت.

چگونه به خلاص شدن از اسلحه

بزرگنمایی این تصویر

بروس پاتون 13 بود که ناآرامی های آغاز شده در وات محله لس آنجلس در سال 1965. “در اصل ما فقط می دانستم که این یک اختلال است و برخی از مردم در نهایت به اندازه کافی بود. و مانند یک اجاق گاز فشار آن منفجر شد” پاتون می گوید. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

بروس پاتون متولد شد و در جنوب لس آنجلس در سال 1952 — زمانی که منطقه شناخته شده بود به عنوان مرکزی جنوبی نام او هنوز هم ترجیح میدهد — و در زندگی وجود دارد و تمام زندگی خود را.

شورای شهر لس آنجلس رسما تغییر محله نام در سال 2003 برای جلوگیری از منفی که خودی کرده بود با این منطقه است. پاتون می گوید: تغییر نام را پاک نمی کند این محله مشکلات و یا تاریخ.

“این نیاز به درک که در جنوب مرکزی است فراموش شده است. درمان ما دریافت در جنوب مرکزی است فراموش شده است,” او می گوید.

یکی از اولین خاطرات از مشکل ارتباط بین پلیس و آمریکایی های آفریقایی تبار باز شدن در ماه اوت سال 1965 در نزدیکی وات محله. کالیفرنیا افسر گشت بزرگراه متوقف سیاه, راننده, جمعیت جمع آوری شده مبارزه گرفت و ناآرامی مشتعل موجود تنش بین پلیس و جامعه سیاه و سفید.

پاتون به یاد زنی چمن در خانه مادر بزرگ و دیدن دود در فاصله.

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرکنندگان در مقابل فشار یک ماشین پلیس در وات منطقه لس آنجلس در اوت. 12, 1965. وات شورش درگرفته برای بیشتر از یک هفته است. زمانی که دود پاک 34 نفر مرده بودند بیش از 1000 مجروح شدند و صدها نفر از ساختمان تخریب شد. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

“ما البته نمی دانم آنچه در آن بود” 68 ساله می گوید. “در اصل ما فقط می دانستم که این یک اختلال است و برخی از مردم در نهایت به اندازه کافی بود. و مانند یک اجاق گاز فشار آن منفجر شد.”

پاتون 13 بود در آن زمان. او را درک نمی کنند به اندازه کافی به ترس می شود. آنچه که او را انتخاب کنید تا در چیزی بسیار متفاوت از ترس.

“در اعماق درون آن شادی که مردم می ایستاد و جسارت به ایستادن و عقب راندن” او می گوید. “مبارزه با به عقب. که شادی است.”

مشکل او می گوید که جامعه خود بوده و مبارزه در برابر مسئله ای است که به نظر می رسد هرگز برای تغییر: خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. و حداقل برای پاتون راه حل برای این مشکل روشن است: او طرفدار در نظر گرفتن تمام اسلحه فرار از پلیس.

بزرگنمایی این تصویر

مسلح ملی Guardsmen مارس به سمت دود از آتش سوزی خیابان در طول وات شورش در لس آنجلس در سال 1965. ناآرامی ها آغاز شد زمانی که یک California Highway Patrol افسر متوقف شد و یک راننده. هولتن بایگانی/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هولتن بایگانی/گتی ایماژ

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای پلیس به یک تفنگ. این چیزی است که آنها تمایل به کشتن شما,” او می گوید. “این رویکرد خود را به مردم در این جوامع است که باعث می شود ماموران پلیس ترس برای زندگی خود را.”

پاتون می گوید که چون این افسران پلیس به محله ها مانند خود را بدون پرسیدن سوال درست.

“ذهن خود را باید به عنوان یک پزشک این است که” پاتون می گوید. “او باید گفت چگونه می تواند به من کمک کند که فرد؟”

او می گوید: پلیس در جامعه خود فکر نمی کنم در مورد کار خود را در این راه.

چگونه به خلاص شدن از پلیس

بزرگنمایی این تصویر

گیلبرت جانسون یک جامعه سازمان در جنوب لس آنجلس است. او 8 هنگامی که رادنی کینگ شورش در سال 1992 آغاز شد. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

بیست و هفت سال پس از وات سوخته ناآرامی های ریخته شده را از طریق خیابان های جنوب لس آنجلس دوباره — هنگامی که چهار افسر پلیس تبرئه شدند در ضبط و شتم یک مرد سیاه پوست به نام رادنی کینگ.

شورش فوران در 29 آوریل 1992 — در گوشه ای از Normandie و فلورانس راههای درست در مقابل یک مغازه مشروب فروشی به نام تام است.

“این ضرب وشتم. این دیوانه بود. آن را مانند جنگ جهانی و یا چیزی رفتن” گیلبرت جانسون به یاد.

جانسون, 36, است از بخش های مختلف از جنوب لس آنجلس که در آن او بود هنگامی که بخشی از یک باند. برای مدت زمان طولانی را به معنای وابستگی او نمی تواند ایستاده خاص در این گوشه از آنجا که او می گوید: “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب من می توانم کشته و یا ضرب و شتم به شدت.”

بزرگنمایی این تصویر

زمین صفر از لس آنجلس آمریکا در سال 1992 بود که گوشه ای از Normandie و فلورانس راههای درست در مقابل یک مغازه مشروب فروشی به نام تام است. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

او در طول 8 رادنی کینگ شورش. او می گوید وجود دارد خشم بسیار در خانه خود در آن زمان است که هنگامی که غارت آغاز شده, برادر و عمو رو در روی آن.

“همه این کار را انجام” جانسون می گوید. “آنها در خارج وجود دارد و با حروف بزرگ کردن وضعیت بیش از حد.”

او به خاطر چیزهایی که آنها را به سرقت برده: اسلحه, لوازم, تلویزیون, مواد غذایی, لباس.

“این خیلی خوب حاضر به عنوان دور به عنوان اگر شما در آن نگاه کنید که از نظر چون ما همه فقیر,” او می گوید. “شما می دانید ما برای دریافت مواد غذایی رایگان ایستاده در خط برای دریافت مواد غذایی, بازیافت قوطی های مواد غذایی, مواد غذایی تمبر.”

بزرگنمایی این تصویر

مردم راه رفتن در پارکینگ ABC بازار پس از آن بود غارت در لس آنجلس در 30 آوریل 1992. پل Sakuma/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پل Sakuma/AP

او می گوید آن را احساس نمی کند اشتباه است چرا که این سیستم در حال حاضر ستم آنها در بسیاری از مواقع.

جانسون به پایان رسید تا هزینه های بسیاری از بزرگسالان جوان زندگی در داخل و خارج از زندان است. او می گوید: دوچرخه سواری از طریق سیستم عدالت کیفری تنها تقویت شده مشخصات خود را در برابر اجرای قانون است.

امروز او را یک سازمان جامعه منجر جوانان و باند برنامه های مداخله ای.

بزرگنمایی این تصویر

جانسون (مرکز) کمک می کند تا با قرار دادن در یک راهپیمایی جمعه به افتخار سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس. این گروه نمایش داده می شود تابوت در حافظه جورج فلوید و Breonna تیلور در مرکز شهر لس آنجلس است. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

اما وقتی که می آید به پلیس او تماس خود را به یک طرفدار الغای برده داری را لغو پلیس.

“صحبت کردم به صدها و صدها نفر از مردم در سراسر جنوب لا و آنها نمی خواهند بیشتر در اجرای قانون” او می گوید.

او از جایگزین مانند باند مداخله خدمات بهداشت روانی و ساعتهای محله که در آن اعضای جامعه “می تواند اولین پاسخ دهندگان.”

وقتی پرسید که آیا او فکر می کند جامعه خود می توانید همیشه قابل اجرا در ارتباط با پلیس پاسخ او بلانت: “نه من نیست.”

بزرگنمایی این تصویر

یک افسر پلیس لس آنجلس نقاط تفنگ خود را بر روی هفت مرد در نزدیکی دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در 30 آوریل 1992. مردان بازداشت شدند و بعد از آن منتشر شد. فروشگاه ویندوز شکسته شد و کالا به سرقت رفته بود در مجلل کالج جامعه است. Douglas C. Pizac/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Douglas C. Pizac/AP

دریافت به دانستن جوامع

Marqueece هریس-داوسون به طور کامل درک دیدگاه های مانند جانسون. “من شده است در جایی که شما هستید, در,” او می گوید.

اما او قبول نمی کند.

“من فکر می کنم وجود دارد بدیهی است که استفاده از پلیس لس آنجلس و دیگر ادارات پلیس می گوید:” هریس-Dawson, یک عضو شورای شهر است که بومی جنوب لس آنجلس است.

بزرگنمایی این تصویر

لس آنجلس عضو شورای شهر Marqueece هریس-داوسون بومی جنوب لس آنجلس است. او می گوید: او می خواهد برای دیدن پلیس تمرکز کمتری چیز است. Irfan Khan/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Irfan Khan/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

در حالی که پاتون می خواهد تمام اسلحه های رفته از پلیس لس آنجلس و جانسون می خواهد برای دیدن پلیس به طور کامل از بین رفته — هریس-Dawson, 51, می گوید او فقط می خواهد برای دیدن پلیس تمرکز کمتری چیز است.

“ما از ادارات پلیس برای حل بی خانمانی. ما از آنها بخواهید برای حل گریز. ما از آنها بخواهید برای حل سوختگی, ترافیک, مشکلات, ایمنی عابر پیاده,” او می گوید. “ما از آنها بخواهید برای حل یک کل دسته از مشکلات است که آنها اغلب نمی شوند مناسب مجموعه ای از افراد را انجام دهد.”

و در حالی که اداره پلیس لس آنجلس است که گرفتن غیرمنتظره با تمام این وظایف هریس-داوسون می گوید او فکر می کند این شهر هم سربار آن را با پول است که می تواند صرف در مدارس و یا مراقبت های بهداشتی.

بزرگنمایی این تصویر

معترضان چهره پلیس در هالیوود در ژوئن 2 در طول یک تظاهرات در بیش از فلوید مرگ است. کایل Grillot/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کایل Grillot/خبرگزاری گتی ایماژ

وقتی که می آید به پلیس او می گوید: طرح های مانند امنیت جامعه مشارکت بهترین راه رو به جلو است. این برنامه آغاز شد که در سال 2011 در وات محله دهندهها لس آنجلس افسران پلیس — همان آنهایی که برای چندین سال در یک محله. آنها را تماشا رشد کودکان و نوجوانان وجود دارد. آنها را وادار به دانستن جامعه است.

هریس-داوسون می گوید هاروارد پارک محله در جنوب لس آنجلس بود یکی از بالاترین نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز در این شهر قبل از اینکه برنامه اجرا شد وجود دارد در سال 2017, از جمله شش قتل که در سال.

جامعه ایمنی برنامه مشارکت اختصاص 10 افسران به این منطقه است. از آن زمان عضو شورای می گوید, شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از جرم و جنایت خشونت آمیز و یا قتل در محله. این یک کاهش قابل توجه در جرم — و مهم تر او می گوید: افزایش اعتماد.

بزرگنمایی این تصویر

“ما یک فرصت واقعا سازماندهی و galvanize این همه شتاب و فشار آن را در راه مثبت” جانسون, جامعه, سازمان می گوید. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

از جمله برنامه های اندازه گیری موفقیت آمیز پلیس متفاوت هریس-داوسون می گوید.

“یکی از تفاوت های بزرگ اغلب از افسران در حال ارزیابی چگونه بسیاری از ارجاعات آنها را دور و یا چگونه بسیاری از مردم آنها را بازداشت,” او می گوید. “در اینجا ما می گویند که چگونه بسیاری از تعاملات شما داشت ؟ چگونه بسیاری از خدمات کلیسا آیا شما شرکت کنم ؟ چگونه بسیاری از وقایع را با افراد جوان آیا شما شرکت کنید؟”

در نهایت هریس-داوسون می گوید بیشتر افسران پلیس را وادار به می دانم که مردم آنها پلیس کمتر احتمال دارد مردم به خشونت متوسل.

در گذشته پاتون و جانسون می گویند که آنها را دیده اند کمی بهبود بین پلیس و جامعه خود. اما زمان موجی از اعتراضات را ارائه می کند آنها امیدواریم.

پاتون طرفداران در نظر گرفتن تمام اسلحه فرار از پلیس. در حالی که او می گوید: او شاهد بهبود کمی بین پلیس تعامل با جامعه خود در جریان اعتراضات به او امیدواریم. Bethany Mollenkof برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bethany Mollenkof برای NPR

وجود دارد بیشتر مردم گوش دادن و بیشتر در جوامع در حال افزایش است ،

“ما یک فرصت واقعا سازماندهی و galvanize این همه شتاب و فشار آن را در راه مثبت می گوید:” جانسون جامعه و سازمان. “بسیاری از مردم خارج وجود دارد در اعتراض زیرا آنها می خواهید تغییر دهید. بله من این را به عنوان یک لحظه از امید در میان تمام این هرج و مرج است.”

سامی Yenigun ویرایش صوتی داستان. مورین پی ای ویرایش وب داستان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>