3 نظامی ترکیه پلیس کشته در آتش بازی کامیون انفجار

استانبول – یک کامیون حامل مواد آتش بازی و انفجار در شمال غربی ترکیه در روز شنبه, کشته شدن سه نظامی افسران پلیس و زخمی شدن شش نفر دیگر, مقامات گفت.

آتش بازی که از یک کارخانه که در آن یک انفجار هفته گذشته به کشته شدن هفت نفر شد که حمل و نقل به آنها نابود شوند و در یک انفجار کنترل شده در سکریا وزارت کشور در بیانیه ای گفت. این مواد منفجر شد و آن را به عنوان گرفته شده کامیون و دو مرده بودند از بمب اختیار واحد از ارتش و پلیس این وزارتخانه گفت.

Sakarya رژیم صهیونیستی است. Cetin Oktay Kaldirim گفت: یکی از مجروحان در شرایط بحرانی و آتش بازی و مواد منفجره نابود می شود که در یک معدن. تلویزیون فیلم نشان داد تخریب کامیون در یک سیاه گودال کامیون های آتش نشانی و آمبولانس.

این انفجار به دنبال یک انفجار بزرگ در جولای 3 در کارخانه آتش بازی در سکریا که به کشته شدن هفت نفر و زخمی شدن بیش از 120. علت انفجار در کارخانه است که به دور از مناطق مسکونی تحت بررسی بود. یک کارخانه صاحب و چهار کارکنان دستگیر شدند.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet