3 شورشیان مرتبط به اندونزی معدن طلا حمله مرگ در برخورد

TIMIKA اندونزی – اندونزی نیروهای امنیتی به ضرب گلوله کشته و سه شورشیان جدایی طلب بودند که مشکوک در حمله ای که به کشته شدن نیوزیلندی در نزدیکی بزرگترین معدن طلا در شرقیترین استان پاپوا پلیس گفت: روز شنبه.

درگیری در نزدیکی گرسبرگ مس و طلا در معدن شروع Feb. 29 و تا به حال در سمت چپ دو پرسنل امنیتی و چهار شورشیان مرده. در مارس 30, هشت مرد مسلح به ضرب گلوله کشته و نیوزیلند خیش گریم توماس دیوار هنگامی که او و شش نفر از کارکنان PT فریپورت اندونزی در یک پارکینگ در دفتر این شرکت در استان نگران کننده است.

دو اندونزیایی کارگران معدن در شرایط بحرانی در حالی که چهار نفر دیگر دچار جراحات جزئی.

غرب پاپوآ ارتش آزادیبخش شاخه نظامی رایگان پاپوآ سازمان مسئولیت این حملات است. سخنگوی Sebby Sambom هشدار داد معدن کارکنان به ترک منطقه است که این گروه اعلام جنگ منطقه.

شورشیان در پاپوآ شده است به مبارزه با یک سطح پایین شورش از اوایل دهه 1960 زمانی که اندونزی ضمیمه این منطقه بود که سابق هلندی مستعمره. پاپوآ بود به طور رسمی به ثبت اندونزی در سال 1969 پس از U. N. حمایت رای گیری که شد دیده می شود به عنوان یک شم.

معدن است که نزدیک به نیمی متعلق به ایالات متحده مبتنی بر Freeport-McMoRan و اجرا توسط PT فریپورت اندونزی دیده می شود توسط جدایی طلبان به عنوان یک نماد از اندونزی, قانون شده است و مکرر هدف است.

خشونت های جاری ناشی از حدود 2000 نفر از روستاییان به فرار به کشورهای همسایه Timika شهرستان.

رئیس پلیس محلی عصر Adhinata گفت: نیروهای امنیتی روز پنج شنبه در حمله به یک خانه متعلق به یک گارد امنیتی PT فریپورت اندونزی که همچنین یک شورشی حامی. آنها به ضرب گلوله و کشته شدن دو مظنون شورشیان در تیراندازی بازداشت مالک و کشف و ضبط سلاح و “ستاره صبح” پرچم جنبش های جدایی طلب.

Adhinata گفت: دو کشته شورشیان شناخته شده بود که مردان مسلح در تیراندازی جدید Zealander و دیگران است.

او گفت: نیروهای امنیتی کشته شدن یک شورشی در تیراندازی روز جمعه در کوه Botak از Tembagapura منطقه استخراج و کشف و ضبط یک تفنگ و مهمات.

ملی ارتش آزادی در غرب پاپوآ فرمانده Lekagak Telenggen تایید ادعای پلیس در بیانیه منتشر شده روز شنبه. وی از ایالات متحده و اندونزی برای متوقف کردن معدن طلا در عملیات پاپوآ.

“ما قربانی های زیادی … اما ما را حفظ خواهد کرد مبارزه برای آزادی پاپوا” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

_____

آسوشیتد پرس نویسنده Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im