3 نوروزی خود در قرنطینه خواهد بود قادر به رای دادن در Coronavirus امداد

بزرگنمایی این تصویر

در این تصویر از ویدئو دیابت رند R-Ky., صحبت می کند در طبقه سنا در کنگره در واشنگتن در روز چهارشنبه. پل یکشنبه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

به گزارش سعی کنید به فشار از طریق یک $1.8 تریلیون coronavirus امداد لایحه این هفته انجام می دهند تا بدون انگشت شماری آرا در نزدیک تقسیم مجلسی: Sens. رند میت رامنی و مایک لی.

که پس از ایالت کنتاکی را پل 57 نشان داد و در روز یکشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و سنسور. میت رامنی و مایک لی هر دو یوتا گفت که آنها تا به حال اخیر در تماس با پل اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. هر سه در حال حاضر در انزوا.

بیانیه ای از رامنی در اتاق گفت: “او هیچ علائم اما تست خواهد شد.”

در بیانیه ای جداگانه لی گفت: او همچنین نشان داد هیچ نشانه و یا دیگر عوامل خطر و که او تا به حال توصیه شده است که یک آزمون برای ویروس “بود موجه نیست.”

لی 48 و رامنی 73 هر دو رود به خود قرنطینه برای 14 روز.

دیگر سناتور از جمله لیندزی گراهام R-S. C. تد کروز سناتور تگزاس کوری گاردنر, R-Colo., و ریک اسکات, R-Fla., قبلا خود جدا شده و به عنوان یک اقدام احتیاطی.

چرا که در ادامه بدون ارائه از راه دور رای گیری صورت عدم وجود سه قرار می دهد اضافی فشار بر سنا جمهوری خواهان برای جلب آرای لازم برای تصویب امداد لایحه قانون با هدف تزریق پول به اقتصاد از جمله پرداخت های مستقیم 1200 $برای اکثر آمریکایی ها $350 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک در تلاش برای صرفه جویی در شغل. حتی پس از برامدگی لبه طبقات سنگ و لی در میان هشت جمهوریخواهان که رای دادند در برابر این بسته در یک زودتر رای دادن.

چاک شومر سناتور. D-n. y. مسدود رای در محرک لایحه اواخر روز پنجشنبه گفت: آن را نمی تواند به اندازه کافی دور.

هفته گذشته لویی پیک مجله گزارش داد که پولس در حال حاضر در یک رویداد در مارس 7 که در آن دو نفر که حضور داشتند بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این روزنامه گفت: چند تن از شرکت کنندگان تا به حال پس از آن خود به قرنطینه.

پولس پدر سناتور سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ران پل که دوست پسر او نیز یک پزشک نوشت: به تازگی نشان می دهد که این اپیدمی می تواند “یک جعل با واقعی خطر بیماری انبوه اغراق شده توسط کسانی که به دنبال سود — مالی و یا سیاسی-از متعاقب آن وحشت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im