3 فلوریدا وزارت بهداشت labs در حال حاضر برای تست ویروس جدید

ST. پترزبورگ فلوریدا. – سه Florida Department of Health labs در حال حاضر قادر به تست جدید coronavirus برش صبر کنید بار به طور قابل توجهی برای نتایج مقامات دولتی میگویند.

مقامات بهداشتی دولت گفت: در یک ایمیل که labs در تمپا جکسون و میامی می تواند انجام آزمون که قبلا به آن ارسال شود به فدرال labs. نتیجه این است که این نتایج باید در دسترس 24 تا 48 ساعت به جای سه تا پنج روز خبر داد.

“مهم ترین چیز این است که آن را به پایین آوردن میانگین زمان تست” گفت: معاون وزیر بهداشت Shamarial رابرتسون در یک مصاحبه تلفنی. “این کمک می کند تا آدرس این کارآمد تر ،

فلوریدا مقامات تا به حال شده است در انتظار تایید برای یک جزء از آزمون از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری رابرتسون گفت. که تصویب آمد جمعه.

اعلام می آید یک روز پس از مقامات بهداشت و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: هیچ موردی از این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده covid-19 گزارش شده در فلوریدا, اما چهار نفر که ممکن است در معرض چین و به نمایش گذاشته اند ممکن است علائم در انتظار نتایج آزمون. 15 دیگر افراد مشابه آزمایش منفی است.

علاوه بر این بیش از 150 فلوریدا که در بازگشت از چین اما نشان داده اند و نه علائم در حال نظارت تا زمانی که این بیماری را دو هفته دوره کمون می گذرد و نمی خواست به تماس با دیگران, مقامات گفت.

توسعه در دولت آزمایشگاه تست شد و اولین گزارش میامی هرالد. فلوریدا تا به حال شده است در انتظار مقامات فدرال اجازه می دهد تا آنها را به انجام خود را در آزمایشگاه تست.

این می آید به عنوان اولین گزارش داد آمریکا و مرگ ناشی از این ویروس گزارش شده در واشنگتن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه که 22 نفر در آمریکا زده شده با کروناویروس جدید از جمله فقط-گزارش مرگ و چهار تلقی می شود “بسیار بد” است و موارد اضافی هستند “احتمال دارد.”

ایالات متحده در مجموع حدود 60 مورد تأیید. مغلوب ساختن پیشی جستن تعداد به نظر می رسد برای حذف موارد از آمریکایی ها عودت از چین و یا تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز.

آمریکا ممنوعیت سفر به ایران در پاسخ به شیوع ویروس و بالا بردن هشدار سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده نیز با توجه به محدود کردن سفر به مکزیک در سراسر مرز جنوبی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im