3 مرگ در مکزیک جدید از نوشیدن ضد عفونی کننده دست

SANTA FE, N. M. – سه نفر کشته و سه نفر دیگر در شرایط بحرانی و یک نفر به طور دائم کور ظاهرا پس از نوشیدن ضد عفونی کننده دست که شامل متانول, New Mexico مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

دولت وزارت بهداشت گفت: موارد گزارش شده به نیومکزیکو مرکز کنترل مسمومیت با آینده برای اولین بار در اوایل ممکن است. دیگر موارد رخ داده است پس از مارس 29.

وزارت بهداشت نمی تواند بلافاصله می گویند چه شرایطی بودند و در موارد اخیر اما مقامات اشاره کرده اند که در بی خانمان جامعه افراد مبتلا به سوء مصرف مواد از مسائل شناخته شده است به استفاده از ضد عفونی کننده ها و محصولات دیگر به عنوان یک جایگزین برای الکل است.

مقامات بهداشت هشدار داده اند در برابر نوشیدن ضد عفونی کننده دست و مقامات گفت: استفاده از دست عفونی حاوی متانول برای هر هدف ممکن است منجر به مسمومیت. سازمان غذا و داروی آمریکا اخیرا هشدار داد مصرف کنندگان به استفاده از نه مارک های عفونی است که شامل متانول.

سمی فرم الکل متانول می تواند باعث آسیب به کلیه, کوری و مرگ است. آن را ممکن است کشنده باشد که استنشاق موضعی و یا مصرف.

دولت وزیر بهداشت کتی jord (pixie™) گفت: وجود پادزهر اما قبل از آن کسی می شود برای درمان مسمومیت با متانول بهتر شانس بهبودی.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet