26 مبتلا به کروناویروس در مکزیک بیمارستان; دکتر مرده

مکزیکو سیتی – مکزیک دولت است که مطابق با اصول بهداشتی یک بیمارستان در شمال فولاد شهر تبدیل شده است که مرکز شیوع کروناویروس است که بیمار حداقل 26 نفر از اعضای کادر پزشکی و کشته شدن یکی از آن پزشکان.

شیوع پرسش در مورد آمادگی سیستم بهداشت عمومی به مقابله با یک بیماری همه گیر است که فقط شروع به دست آوردن با بخار در کشور است.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador روز پنجشنبه گفت که 80 بیمارستان های دولتی بودند که به تبدیل رسیدگی به افراد بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از جدید coroanvirus. بعد از آن او توضیح داد که فقط بخش از 80 بيمارستان شد جدا با به طور متوسط هشت تخت و هواکش می باشد برای COVID-19 بيمار.

“ما در حال آماده سازی خودمان را به تخت و تجهیزات مورد نیاز است,” او گفت:. او برنامه ریزی شده بود به بازدید از بیمارستان های جمعه و شنبه.

اما معلوم نیست اگر مکزیک آماده است برای این بیماری همه گیر. هوگو لوپز-Gatell دولت کروناویروس گفت تنها حدود 14,000 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر. او اشاره کرد که یک کمک مالی از 50,000 آزمون های وارد شده از چین در روز چهارشنبه.

اپیدیولوژی شروع بازآموزی کارکنان بیمارستان در مونکلووا در Coahuila دولت در مورد نحوه رسیدگی به کروناویروس موارد جمعه و تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان وارد پنج شنبه یک روز پس از, دکتر, را, مرگ, با توجه به مکزیک مقامات بهداشتی.

بیمارستان های عمومی به حساب 26 از 39 موارد گزارش شده از پرسنل پزشکی از نظام سلامت آلوده به ویروس مانوئل سروانتس اکمپو از سیستم بهداشت عمومی گفت: شب چهارشنبه. سه فوت کرده اند.

هیچ فوری توضیح برای اینکه چرا تجهیزات حفاظت فردی تنها بود به بیمارستان فرستاده شده این هفته است. مکزیک مقامات بهداشت فدرال گفته اند که آنها تهیه شده است برای این ویروس از اوایل ژانویه. ملی نظام سلامت نیز گفت: بیمارستان مدیر حذف شده بود از سمت خود قرار داده و به انزوا چرا که او بیش از 60 سال سن دارند.

با توجه به بیانیه ای از Coahuila دولت هر کسی که با این نسخهها کار در بیمارستان بخش اورژانس است که غربالگری برای علائم این بیماری است. رژیم صهیونیستی. میگوئل Riquelme تاسف مرگ دکتر Walberto ریس و گفت: پزشکان و پرستاران خواهد بود در آورده از بیمارستان های دیگر برای پر کردن شکاف در مونکلووا.

Saul کورونادو de Leon بازنشسته اورژانس پرستار, دوست مادام العمر از ریس’ همسر و همکار سابق از 45 سال دکتر گفت ریس اول ثبت نام یک تب از 105 درجه و 21 مارس است. سه روز بعد او را به اتاق اورژانس.

زیر شب ریس منتقل شد به بخش مراقبت ويژه جایی که او به صرف یک هفته قبل از مرگ 31 مارس است.

کورونادو مشترک ناشناس حساب در مورد روزهای منتهی به ریس’ بیماری که به او گفته بود نوشته شده توسط یک همکار در بیمارستان و منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

با توجه به حساب یک بیمار به اورژانس مارس 15 با زجر تنفسی حاد. A chest X-ray پیشنهاد “پنومونی آتیپیک.” پس از مشاوره با یک مراقبت های ویژه دکتر گفت این یک احتمالی COVID-19 عفونت اورژانس کارکنان درخواست های شخصی حفاظت تجهیزات, اما آن ارائه نشده است. چهار روز بعد بیمار شد و قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. در طول هفته بیمار بود و در اتاق اورژانس سه شیفت از کارکنان پزشکی قرار گرفتند به او. بیمار در نهایت درگذشت.

کورونادو گفت: حساب تایید شد به او توسط یکی دیگر از اعضای کارکنان بیمارستان.

بیمارستان و دیگر بیمارستان های دولتی در سراسر مکزیک دیده می شود تظاهرات توسط کارکنان که گفت: آنها فاقد تجهیزات و آموزش با خیال راحت به درمان coronavirus بیماران.

در چهارشنبه کورونادو پیمایش هنوز معلوم نیست زمین از گرفتن دوست خود به خاک سپرده شد. ریس’ من می خواستم او را به سوزانده شود اما funeral home بهداشت گفت: مقامات نمی خواهد آنها را ترخیص برای هولوکاست. در نهایت ریس به خاک سپرده شد با کورونادو به عنوان تنها شاهد.

آن را “احساساتی” کورونادو گفت. غلیان احساسات غم و اندوه در رسانه های اجتماعی بیش از ریس’ مرگ “است که به دلیل نوع فرد Walberto بود, نوع, دکتر. او قادر به اورژانس اتاق پزشک آموزش دیده است.”

“این هرگز باید اتفاق افتاده است” کورونادو گفت. او گفت: بیمارستان کارکنان به مراتب بیشتر در معرض خطر نسبت عموم و او مقصر سیستم بهداشت عمومی برای بهتر محافظت از آنها. “این یک فاجعه است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

بیمارستان برنامه ریزی برای حرکت بیماران به سایر نقاط تسهیلات در حالی که مطابق با اصول بهداشتی انجام شد. “بسته شدن بیمارستان خواهد بود سقوط برای مراقبت های پزشکی به بیماران ما” گفت: Eduardo روبلز پرز رئیس بهداشت عمومی سیستم کار خطر را بدست آورد.

شده اند وجود دارد 50 مرگ و میر در مکزیک و بیش از 1,510 تایید عفونت از جدید کروناویروس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im