250,000 طرفداران بازدید L. A. Live در روز پس از کوبه برایانت مرگ است. دوشنبه متفاوت خواهد بود

در این روز پس از کوبه برایانت از مرگ در ماه گذشته در لس آنجلس بود در عزاداری.

شهردار اریک Garcetti گفت: “این شهر شکسته” را به عنوان او صحبت در مورد یک بنای یادبود برای NBA بزرگ که جان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در کنار دختر و هفت مادران است.

L. A. Live, مرکز شهر مجتمع فرهنگی در کنار برایانت بسکتبال صفحه اصلی مرکز استیپلز تبدیل به یک آهنربا را برای عزاداران.

مرکز استیپلز مقامات تخمین زده است که بیش از 250 ، 000 نفر بازدید L. A. Live در روز پس از Jan. 26 تصادف. طرفداران خاطرات و برایانت بیوه, ونسا خواست برای برخی از موارد به عنوان یک یادآوری از غلیان احساسات غم و اندوه.

تبلیغات

اما مقامات اصرار طرفداران به دور ماندن از روز دوشنبه یادبود در مرکز استیپلز.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد برنامه:

یکی عزاداران تنها

L. A. رئیس پلیس میشل مور روز جمعه گفت که اگر بازدید کننده به مرکز شهر لس آنجلس محل برگزاری در میان 20,000 یکی عزاداران برای یادبود آغاز می شود که در ساعت 10 صبح آنها اجازه داده نخواهد شد به اطراف منطقه از جمله L. A. Live.

تبلیغات

“کل این منطقه خواهد بود سنگر خاموش” مور گفت. “به عنوان یک ماده از احترام … افتخار خانواده آرزوها و اجازه می دهد این رویداد به عنوان هموار به عنوان امکان پذیر است.”

به فروش می رسد

بلیط به یادبود — که در محدوده قیمت از $24.02 به $224 — توزیع شده است. بیش از 80,000 نفر برای اعمال بلیط قرعه کشی درآمد حاصل از آن خواهد بود اهدا به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی پایه و اساس است.

LA Live نشانه یادبود

کسب و کار در L. A. Live بسته خواهد شد صبح روز دوشنبه به عنوان خواهد گرجستان و خیابان و جوجه Hearn دادگاه. عظیم صفحه نمایش ویدئو, خارج از L. A. Live پیچیده خاموش خواهد شد.

موانع را کشش از پیکو بلوار به المپیک بلوار.

برخی از کسب و کار در L. A. Live مطمئن بودند زمانی که آنها باز خواهد بود. یک کارمند گفت: حیاط خانه رستوران در حال برنامه ریزی برای باز کردن بعد از معمول است. رستوران دیگر ممکن است صبر کنید تا صبح روز دوشنبه به تصمیم می گیرید که چگونه برای انطباق با تعطیلی.

معلوم بود که آیا مهمان در نزدیکی جی دبلیو ماریوت/ریتز کارلتون هتل تحت تاثیر قرار خواهد.

تبلیغات

سازمان دیده بان در تلویزیون

این رویداد را به صورت زنده توسط رسانه های خبری از جمله لس آنجلس تایمز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im