سان فرانسیسکو است که با اضافه کردن 2,500 جدید پناهگاه فضاهای برای افراد بی خانمان و شناسایی حداقل 3,500 اتاق های هتل به خانه افرادی که نیاز به جدا شده و به شهر جنگ coronavirus گسترش یافته است.

بسیاری از اتاق های هتل را به کسانی که در زندگی تک اشغال هتل با حمام مشترک و آشپزخانه گفت: ترنت Rhorer, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو, خدمات انسانی سازمان است. اتاق برای افرادی که تست مثبت برای این ویروس اما نمی نیاز به یک بیمارستان و اصلا جایی برای خود جدا.

شهر را باز 2,500 “پاپ” پناهگاه برای اطمینان اجتماعی فاصله و منزوی کردن افراد بی خانمان که آزمایش مثبت اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

Rhorer گفت: این شهرستان در فرایند تامین مواد غذایی و نیروی انسانی برای کسانی که در انزوا.

تبلیغات

در علاوه بر این به 3,500 اتاق های هتل برای جداسازی این شهر را اجاره اتاق برای پاسخ اول.

“ما نمی خواهیم بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم برای رفتن به صفحه اصلی و به طور بالقوه آلوده کردن دیگران,” او گفت:.

در 2019, 8,011 افراد بی خانمان شدند شمارش در سان فرانسیسکو point-in-time خیابان و پناهگاه دفعات مشاهده شده است. این افزایش بیش از 14 درصد بیش از سال 2017, تعداد.

با توجه به حالت مدل به عنوان بسیاری از 60,000 نفر بی خانمان می تواند به آلوده شدن با کروناویروس و 20% می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات

که به معنی کالیفرنیا نیاز 12,000 تخت بیمارستان فقط برای کسانی که زندگی در خیابان — توانمند وظیفه برای دولت در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن ظرفیت اضافی برای مدیریت این بیماری همه گیر قبل از بیمارستان های غرق شده توسط بیش از حد بسیاری از بیماران.

“است که باعث ایجاد یک نقطه از اضطراب برای جمعیت موجود اما علاوه بر این برای ما بهداشت و درمان تحویل سیستم” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: شب چهارشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر