2017 تصویری را نشان می دهد گرجستان افسر سعی در تلآویو Ahmaud Arbery

ساوانا, Ga. - یک تصویری دوشنبه منتشر شد نشان می دهد پلیس در گرجستان اقدام به جستجو Ahmaud Arbery را پارک ماشین

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399

ساوانا, Ga. - یک تصویری دوشنبه منتشر شد نشان می دهد پلیس در گرجستان اقدام به جستجو Ahmaud Arbery را پارک ماشین در سال 2017 و زمانی که او حاضر به اجازه دهید آنها را و شروع به راه رفتن به عقب به وسیله یک افسر تلاش می کند به تلآویو او.

این ویدئو برای اولین بار به دست آمده توسط گاردین نشان می دهد Arbery امتناع Glynn County police زمانی که آنها بخواهید برای جستجو خود تویوتا و او به عنوان پیاده روی به سمت خودرو خود را به او گفت: "آیا رسیدن به ماشین" و "نگه داشتن دست خود را از جیب خود." این افسر پس از آن می کشد تیزر و تلاش برای استفاده از آن در عملکرد و Arbery است گفت: برای دریافت بر روی زمین که او می کند.

زمانی که Arbery سوال که چرا پلیس در حال آزار به او گفته شد که در منطقه شناخته شده است, مواد مخدر, یک پیشنهاد است که agitates Arbery که گفت: او نه در مواد مخدر و به بررسی خود را "s--!" ماموران سپس به بررسی او را برای سلاح های بابونه برای این عمل نیست اما یک بررسی کنید.

در گزارش پلیس نیز به دست آمده توسط گاردین افسران گفت: Arbery که پارک شده بود و هنگام مواجهه با افسران آزاد بود برای رفتن اما نمی تواند وسیله نقلیه خود را به دلیل مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد. این گزارش گفت که پس از او در سمت چپ صحنه آنها متوجه Arbery مسافربری سمت پنجره باز بود و آنها بوی چه آنها اعتقاد به ماری جوانا و متوجه یک کیسه با یک برگ ماده در داخل.

تماس و ایمیل به Glynn اداره پلیس شهرستان و Abery خانواده وکیل بنیامین Crump شده اند بازگشته است.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از تعقیب توسط یک پدر و پسر که مسلح خود و به تعقیب و گریز بعد از دیدن 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در زیربخش. بیش از دو ماه گذشت قبل از گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34, شد, زندانی به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

یک قاضی از خارج ساحلی گرجستان جامعه که در آن Arbery بود به ضرب گلوله کشته شده است منصوب به ریاست دادگاه رسیدگی از دو مرد به اتهام Arbery قتل از جمله یک متهم نزدیک به اجرای قانون است.

دادگاه اسناد ثبت شده در Glynn شهرستان نشان می دهد که برتر قاضی دادگاه Timothy R. Walmsley منصوب شد به صورت پس از تمام پنج قضات در قانونی مدار که در آن Arbery کشته شد recused خود را. Walmsley مستقر در دشت حدود 70 مایل (110 کیلومتر) شمال که در آن قتل رخ داده است فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick.

گرگوری McMichael بازنشسته محقق محلی منطقه وکیل پلیس گفت که او فکر Arbery شد یک سارق است. او گفت: Arbery حمله پسر خود را قبل از او کشته شد.

Arbery را واندا کوپر-جونز گفت: او معتقد است پسرش صرفا از دویدن.

تاخیر در اتهامات جنایی و یک تلفن همراه تصویری از تیراندازی به بیرون درز مدت کوتاهی قبل از مارس 7, دستگیری سوخت ملی خشم بیش Arbery مرگ است.

آخرین هفته دفاع وکیل McMichaels هشدار داد در برابر عجله برای قضاوت. آنها گفتند که به زودی طرح به دنبال یک جلسه مقدماتی از یک دادرس قاضی در Glynn شهرستان که در آن جزئیات جدید ممکن است آشکار شود. آنها همچنین قصد بپرسید که McMichaels بود از زندان آزاد شده در اوراق قرضه در انتظار محاکمه است. که تصمیم گیری خواهد شد در حال حاضر سقوط به Walmsley.

هیچ دادگاه جلسات برنامه ریزی شده بود که از بعد از ظهر دوشنبه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

گرگوری McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق برای محلی دادستان منطقه برای بیش از دو دهه قبل از بازنشسته شد در سال گذشته است. وکلای مدافع برای Arbery خانواده و دیگران را مقصر تاخیر در بازداشت, در بخش, در الدر McMichael روابط به اجرای قانون محلی است. این McMichaels نیست شارژ تا پس از گرجستان دفتر تحقیقات آورده بود به این مورد در اوایل ممکن است.

در ضمن سه وکلای منطقه در گذشته تحت پیگرد قانونی قرار دهد که در حال حاضر ساکن با دادستان منطقه از شهرستان کاب در مترو آتلانتا.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب