2 سیدنی مجسمه های انگلیسی, اکسپلورر جیمز کوک تخریب

سیدنی استرالیا – استرالیا دولت رهبر گفت: او با توجه به قوانین شدیدتر برای حفاظت از بناهای تاریخی پس از دو مجسمه از اکسپلورر جیمز کوک شد تخریب در سیدنی.

دو نفر به اتهام defacing یک مجسمه با اسپری رنگ در مرکز شهر هاید پارک بیش از پنج شنبه شب. یکی دیگر از مجسمه کشف شد اسپری رنگ در شرق حومه رندویکک در صبح روز یکشنبه در یک نامربوط حمله, پلیس گفت:.

شهرستانها در سراسر جهان در حال برداشتن گام برای حذف مجسمه که نمایندگی فرهنگی یا نژادی و ظلم و ستم.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: او را در نظر سفت قوانین برای جلوگیری از آینده خرابکاری.

“من آرزو می کنم آن را نمی آمد به این و من می خواهم به استرس است که آن را تنها یک درصد بسیار کمی از مردم که درگیر شدن در این فعالیت اکثریت قریب به اتفاق از ما نیست از آن چشم پوشی ما فکر می کنم آن را بی احترامی آن را سازمان ملل متحد-استرالیا,” او گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون در هفته گذشته عذرخواهی کرد برای کلمات او هفته گذشته برای رد تماس برای سیدنی انتخاباتی منطقه طبخ می شود تغییر نام داد.

طبخ آمد در ساحل در این منطقه در سال 1770 در چه بود برای تبدیل شدن به سایت از اولین مستعمره بریتانیا در استرالیا.

موریسون عذرخواهی کرد و گفت استرالیا استعمار بدون برده داری بعد از منتقدان با اشاره به این که ده ها هزار نفر از جنوب جزایر اقیانوس آرام شده بود مجبور به کار در استرالیا مزارع نیشکر در قرن 19 و بومی استرالیا است که مجبور به کار برای دستمزد است که هرگز پرداخت می شود.

پاره وقت کارمند جزئی سبزی, پارتی, Xiaoran شیعه, 28 و اتهام همدست Charmaine Morrison-آسیاب 27 بودند با قرار وثیقه از سیدنی دادگاه روز یکشنبه به اتهام آسیب رساندن به اموال و داشتن یک گرافیتی اجرای بیش از هاید پارک مجسمه.

سبزی مجلس دولت دیوید Shoebridge برای آنها شیعه کار می کند گفت که او آگاه از اتهامات.

“آنها درگیر در اشتغال در زمان حادثه رخ داده است که به خوبی در خارج از ساعات کار” Shoebridge در بیانیه ای گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>