2 جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده در میسوری روز جمعه

KANSAS CITY, Mo. – دو Missourians درگذشت از coronavirus گفته مقامات جمعه و تعداد موارد تایید شده بیماری تقریبا دو برابر در یک روز.

St. Louis County مقامات گفت: یک زن در 60s که از رنج های متعدد مشکلات بهداشت و درمان قبل از اینکه تشخیص داده COVID-19, درگذشت یک بیمارستان است. مقامات هنوز نمی دانم اگر او تا به حال سفر و یا چگونه او در معرض ویروس.

در اوایل روز شنبه در طرف دیگر از دولت جکسون مسئولان شهرستان گفت: یک زن در 80s درگذشت. او به تازگی از سفر نگرانی در مورد جامعه گسترش است که زمانی که کارشناسان نمی توانند بفهمند چگونه یک فرد گرفتار این بیماری است.

مرگ ترتيب دوم و سوم در میسوری پس از مرگ یک, Boone County ساکن در 60s چهارشنبه اعلام کرد.

تعداد موارد تایید شده در میسوری افزایش به 47 توسط دولت تعداد دفعات مشاهده از 28 روز قبل از آن. اما که نمی شامل پنج مورد جدید اعلام کرد در شهر کانزاس و همچنین موارد جدید در سنت چارلز کانتی و کول County, آوردن غیر رسمی در مجموع به 54. پرش بود تا حد زیادی مربوط به آزمایشگاه خصوصی آزمایش نتایج گزارش به دولت است.

در میان موارد جدید میسوری قانونگذار. خانه رهبران در یک بیانیه نیست شناسایی مجلس و یا ارائه اطلاعات در مورد وضعیت خود گفت که تلاش ها جریان را به اطلاع عضو مجلس نمایندگان و کارکنان که ممکن است تماس بگیرید.

دانشگاه میسوری نیز گفت: دو نفر از کارکنان آزمایش مثبت و قرنطینه خود را در خانه. هیچ جزئیات دیگری در مورد کارکنان منتشر شد.

رژیم صهیونیستی. مایک پرشن تشدید تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش اعلام کرد که تجمع بیش از 10 نفر ممنوع خواهد شد, موثر شنبه. او تاکید کرد که نمی خواهد نیاز به کسب و کارهای نزدیک و شامل استثنا برای بیمارستان ها, داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و دولت و مراسم مذهبی.

برخی از مقامات بهداشت عمومی در دولت می خواهم پرشن به زور مردم را به ماندن در خانه. کانزاس سیتی استار به دست آمده نامه مورخ جمعه از میسوری مرکز بهداشت تعالی گروه بهداشت عمومی ادارات به نمایندگی از نیمی از جمعیت این ایالت. در این نامه خواست جمهوری خواه فرماندار به نیاز است که ساکنان تنها می تواند خانه را ترک به دلایل پزشکی و یا برای به دست آوردن غذا.

پارسونز دفتر نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

یکی از موارد جدید در جنوب مرکزی ایالت میسوری را Pulaski County همچنین “به نظر نمی رسد به سفر مربوط به” شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای در Facebook. بیمار در انزوا و وزارت بهداشت در حال تلاش برای کشف کردن که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با فرد بیمار.

Missourians چپ بدون یک کار با توجه به تعطیلی نمی قادر خواهد بود برای دریافت فوری در فرد کمک از دولت که اعلام کرد که تمام مراکز در حال حاضر بسته به فرد خدمات برای حداقل یک هفته. مردم دنبال بیمه بیکاری می توانید تماس بگیرید و وزارت کار و امور صنعتی نسبت به تدریس خصوصی در 1-800-320-2519 و یا رفتن به uinteract.labour.mo.gov.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

برانسون شهرستان رهبران ممنوع گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر از جمله اجرای برنامه را نشان می دهد و در مقصد توریستی. کسب و کار خواهد شد مجاز به باز بماند اما اگر بیش از 25 درصد از اشغال. عمده ترین جاذبه های گردشگری, نقره ای دلار شهر و برانسون دختر خوشگل رودخانه قایق را به طور موقت به حالت تعلیق عملیات.

____

Ballentine گزارش از شهرستان جفرسن و سالتر گزارش از St. Louis.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

____

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر