2 جدید کروناویروس موارد شناسایی شده در ایالت واشنگتن

سیاتل – واشنگتن مقامات بهداشتی اعلام کرد دو coronavirus موارد جمعه شب یک زن بود که به تازگی از سفر به کره جنوبی و یک دانش آموز دبیرستانی که در مدرسه بسته خواهد شد و مقادیر.

دبیرستان دانشآموزان جکسون دبیرستان در اورت واشنگتن گفت: دکتر کریس Spitters از شهرستان اسنوهومیش بهداشت منطقه. دانش آموز تا به حال نه سفر به تازگی و مقامات بودند مطمئن نیستید که چگونه است که فرد قرارداد این بیماری است. مورد دیگر در واشنگتن یک زن در در شهرستان کینگ در 50s که به تازگی از سفر به کره جنوبی, مقامات گفت.

هر دو بيمار بودند به طور جدی بیمار است.

زودتر جمعه اورگان خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد کسی که با این نسخهها کار در یک مدرسه ابتدایی در منطقه پورتلند خواهد شد که به طور موقت بسته شده است.

“در این مورد بود که یک فرد تحت نظارت و یا یک فرد تحت بررسی است. این فرد تا به حال نه سابقه سفر به یک کشور که در آن ویروس در گردش بود و نه اعتقاد بر این است که تا به حال یک تماس نزدیک با مورد تایید شده — دو تا از رایج ترین منابع از قرار گرفتن در معرض” اورگان اقتدار بهداشت در بیانیه ای گفت.

این لیک اسوگو مدرسه منطقه فرستاده robocall به پدر و مادر گفت که جنگل تپه های ابتدایی بسته خواهد شد تا روز چهارشنبه پس از آن می تواند عمیق تمیز با کارگران تعمیر و نگهداری.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im