2 متهم در چند دلار فحشا عملیات

دنور – کلرادو زن و یک مرد اسرائیلی به اتهام قاچاق میلیون ها دلار است که ایالات متحده دادستان ها می گویند از یک high-end فحشا عملیات آنها زد ،

تریسی رینولدز از آلاموسا کلرادو بازداشت شده بود روز سه شنبه در تمپا, فلوریدا, فرودگاه که در آن 45 ساله در تلاش بود به هیئت مدیره پرواز به مکزیک, با توجه به بیانیه باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک.

Izhak کوهن 53 دستگیر شد در خدرا اسرائیل و دادستان ها به دنبال استرداد او به ایالات متحده آمریکا با توجه به این بیانیه.

رینولدز و کوهن در آغاز اسکورت VIP در سال 2012 با توجه به دادستان. خود را روسپی شارژ بین $700 $1,000 در نیویورک و مکان های دیگر با پول به حساب های بانکی کنترل شده توسط رینولدز با توجه به شکایت در دادگاه.

بیش از 10 میلیون دلار از طریق این حساب و رینولدز ارسال بیش از 1 میلیون دلار به کوهن در اسرائیل در معاملات به معنای پنهان که در آن پول را از آمد و که کنترل آن با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

آنها هر شارژ با یک تعداد از توطئه برای ارتکاب پول شویی و دو فقره پول شویی. هر اتهام حمل یک جمله حداکثر 20 سال زندان و اگر آنها محکوم کرد.

شماره تلفن ذکر شده در زیر Reynold نام در آلاموسا قطع بود و در روز شنبه. آن است که روشن نیست که آیا او و یا کوهن باید وکیل به نمایندگی از آنها که صحبت می کنند از طرف آنها.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>