15 متهم به دخالت در L. A. مواد مخدر-قاچاق حلقه

مأموران اجرای قانون بازداشت 11 نفر روز شنبه که دادستان ها ادعا می کنند بخشی از یک مدت طولانی در حال اجرا قاچاق مواد مخدر حلقه که به فروش هروئین, متامفتامین و کوکائین در سراسر لس آنجلس.

20-تعداد کیفرخواست اتهامات 15 نفر با توطئه به توزیع مواد تحت کنترل و مدعی یک سری از فعالیت های غیر قانونی بیش از چهار سال گذشته.

چهارشنبه بازداشت شامل دو سازمان را به اتهام سردسته: گابریل اورتگا 42 ساله لینوود ساکن شناخته شده به عنوان “Nightowl” و رائول سانچز یا “Rawlo,” 39 از الحمرا.

از خانه اش در لینوود و یک نمای Lincoln Heights, ارتگا سازماندهی جنبش از مواد مخدر و پول و همچنین فروش مواد مخدر با توجه به سوابق دادگاه. دیگران در این گروه را به عنوان پیک از مواد مخدر و پول, مقامات گفت. ارتگا دو بار به فروش می رسد در حدود 440 گرم مت برای $2,800 به یک منبع محرمانه بود که اقدام در جهت اجرای قانون با توجه به کیفرخواست.

تبلیغات

در 21 مارس سال 2018 سانچز گفته هماهنگ تحویل حدود 11 پوند کوکائین 9 کیلو هروئین و 15 پوند مت به یک مرکز ذخیره سازی در آلهامبرا. او همچنین گفته می شود دارای سه عضو “شبح اسلحه” یکی .45-کالیبر Glock اسلحه و مهمات در تأسیسات ذخیره سازی با توجه به دادستان.

اغلب صحبت از طریق تلفن در کد, اعضای گروه منتقل مخدر و پول در سراسر شهرستان از جمله از محل در آگورا هیلز الحمرا, Monterey Park, El Monte, برترین و Southgate, مقامات گفت.

از طریق تحقیقات خود را اجرای قانون کشف و ضبط حدود هشت کیلوگرم کوکائین پنج کیلوگرم هروئین از 10 کیلوگرم مت 10 سلاح گرم صدها نفر از مهمات و بیش از $200,000 در مشکوک به مواد مخدر درآمد حاصل از, با توجه به U. s. دادستان برای منطقه مرکزی کالیفرنیا.

زمانی که یکی از اعضای گروه استفان Patino دستگیر شد Jan. 12, 2018 در سن دیگو, مقامات گفت که او تا به حال در مورد $65,000 در پول مواد مخدر در داشبورد کامیون او در حال رانندگی بود. اجرای قانون کشف و ضبط پول است. Patino بعدها به نام سانچز و به او گفت: “آنها در زمان همه چیز” با توجه به سوابق دادگاه.

تبلیغات

در علاوه بر این به توطئه اتهام ارتگا و سانچز در صورت اتهام آگاهانه و عمدا داشتن به قصد توزیع مواد کنترل شده.

سانچز که قبلا به اعدام محکوم شده در لس آنجلس برتر دادگاه چهار جداگانه به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر نیز متهم شده است با یک جانی در اختیار داشتن سلاح گرم و مهمات.

اگر در همه محکوم به تعداد متهمان را قانونی حداکثر مجازات حبس از زندگی در زندان فدرال و اجباری حداقل جملات از حداقل 10 سال در زندان فدرال.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im