13-ساله دستگیر شده در ارتباط با کتابخانه فروغ که به کشته شدن مامور اتش نشانی

دو 13-سال-پسران دستگیر شده اند در ارتباط با یک آتش سوزی مرگبار در یک کتابخانه عمومی در مرکز کالیفرنیا است که یکی سمت چپ آتش مرده و دیگر حساب نشده برای, مقامات گفت.

پورتارویل رئیس پلیس اریک Kroutil گفت: آتش سوزی در این شهرستان در کتابخانه های عمومی گزارش شد حدود 4:15 بعد از ظهر روز سه شنبه. نوجوانان دیده می شد در حال اجرا از کتابخانه در مدت کوتاهی پس از فوران آتش, مقامات گفت.

آتش سروان. ریموند Figueroa, 35 کشته شد و آتش Patrick Jones, 25, دیده نشده از مبارزه با شعله پورتارویل آتش ارشد دیوید LaPere گفت. فیگوئروا شروع کار خود را با این شهر در سال 2007 و جونز شده است با این گروه پس از 2017.

Tulare County Fire سروان. جوآن خرس گفت که جونز گزارش عنوان شده در داخل ساختمان.

تبلیغات

نوجوان پسر بودند و رزرو به Tulare County, نوجوان بازداشت به ظن از آتش سوزی طرح و توطئه است.

“به خاطر این است که یک فعال تحقیقات مربوط به نوجوانان بیشتر اطلاعات منتشر شده در این زمان” مقامات گفت.

کارکنان به نام 911 پس از لکه بینی شعله های آتش در بخش کودکان این کتابخانه که در خانه های مورد 77,000 کتاب های شهرستان در کتابخانه Vikki سروانتس گفت: ویسالیا بار دلتا. آتش به ضرب گلوله از طریق کتابخانه سقف است که بعد از فرو ریخت. بیش از 50 آتش نشان از بخش های مختلفی از جمله کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش و Fresno County Fire در پاسخ به فروغ.

این کتابخانه واقع در حدود 50 مایلی شمال کالیفرنیا در سان Joaquin Valley واقع شده و حدود 500 پا از آتش نشانی محلی ساخته شده بود در سال 1953 و اصلا سیستم بارانی, خرس گفت.

تبلیغات

حدود یک ماه پیش رهبران محلی برگزار می شود ویژه جلسه مشترک پورتارویل شورای شهر و کتابخانه و سواد کمیسیون به بحث در مورد نیاز به یک جدید کتابخانه پورتارویل ضبط شده است.

در آن جلسه پورتارویل شهردار مارتا فلرس پرسید: چقدر این کتابخانه هزینه های عملیاتی بود, روزنامه گزارش شده است. شهرستان مدیر جان Lollis گفت: هزینه در حدود $1.25 میلیون. یک کتابخانه جدید هزینه حدود 33 میلیون دلار است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im