1,100 سابق DOJ کارکنان تماس در Barr به استعفا شد و پس از مداخله در سنگ مورد

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت است تبریک دادستان کل ویلیام Barr برای “در اختیار گرفتن” از راجر سنگ مورد. سوزان والش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوزان والش/AP

بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری با مقامات در تماس دادستان کل ویلیام Barr به استعفا شد و پس از او گروه کاهش حکم زندان توصیه برای راجر سنگ دیرین متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک حرکت که منجر به اتهام دخالت های سیاسی است.

در نامه ای منتشر شد یکشنبه سابق DOJ مقامات که مشغول به کار در سراسر جمهوری خواه و دموکرات دولت نوشت که بر مداخله در سنگ مورد مخدوش وزارت شهرت.

“چنین رفتاری است که یک قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت” از مقامات سابق نوشت. “در این کشور ما همه در برابر قانون مساوی باشند. یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور. دولت که با استفاده از قدرت عظیم از اجرای قانون به دشمنان خود را تنبیه و پاداش متحدان خود هستند نه در قانون اساسی جمهوری; آنها autocracies.”

روز پنج شنبه باراک اوباما در واشنگتن توصیه کرده بود یک حکم زندان تا نه سال برای سنگ 2019 محکومیت اتهام از جمله اظهارات نادرست به کنگره و شاهد دستکاری.

در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صدور حکم توصیه به مبلغ “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است.”

اما پس از آن در روز سه شنبه وزارت دادگستری مداخله سفارش جدید صدور حکم یادداشت و تماس برای سبک تر از مجازات است. ارشد DOJ رسمی NPR گفت که مقامات “شوکه” در اصل توصیه.

چهار خط دادستان سپس ترک مورد.

روز بعد تهمت تبریک گفت Barr در توییتر “برای گرفتن شارژ” سنگ مورد.

به جولی Zebrak که در میان سابق DOJ مقامات امضا کنندگان این نامه بر رفتار میشکند یک کاردینال هنجار شده است که در جای خود برای دهه: که وزارت دادگستری دادستانی تصمیم گیری نباید تحت تاثیر کاخ سفید است.

Zebrak NPR گفت که بر حرکت “ارسال تکان طریق سابق DOJ فارغ التحصیلان.”

او افزود: “ما همه در یک واقعا سریع و وحشتناک راه تضعیف بخش و diminishment از حکومت قانون است. ما باید به نوع صحبت کردن و صحبت کردن در زمانی که ما می توانیم.”

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

سنگ تنظیم می شود محکوم در روز پنج شنبه. آن را در نهایت خواهد شد تا به ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون که ریاست سنگ محاکمه به دست خود ،

Barr را رد کرده است بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به دخالت در سنگ مورد. در مصاحبه روز شنبه با شبکه خبری ABC بار در زمان بسیار نادر مرحله از انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک عضو از رئیس جمهور و کابینه. Barr گفت: او می خواهم مغلوب ساختن پیشی جستن به “جلوگیری از به tweeting” از آنجا که رئیس جمهور را تفسیر می سازد آن را “غیر ممکن” را به انجام کار خود را.

وزارت دادگستری و مقامات را به اطلاع کاخ سفید در مورد مصاحبه قبل از آن پخش یک فرد آشنا با این موضوع گفت: NPR.

در عین حال صدها نفر از سابق DOJ مقامات اندرز بر ظاهر حمل سیاسی به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آقای Barr اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات” در این نامه می گوید.

این نامه همچنین می پرسد فعلی وزارت دادگستری مقامات را به عقب براند در برابر اقدامات دیده می شود به عنوان نقض سوگند خود از دفتر بسیار شبیه به “قهرمانانه” چهار دادستان که خارج از سنگ مورد.

زمان DOJ کارکنان با توجه به سابق وزارت مقامات باید “آماده می شود به گزارش آینده نقض حقوق بشر” را به سمت بازرس کل دفتر مسئولیت حرفه ای و کنگره است.

“ما نیز تماس بگیرید و در دیگر شاخه های دولت برای محافظت از تلافی آن دسته از کارکنان که به حمایت از سوگند خود در صورت غیر قانونی و بخشنامه ها” در این نامه می گوید. “حاکمیت قانون و بقای جمهوری ما تقاضا هیچ چیز کمتر است.”

این نامه توسط سازمان های غیر انتفاعی حقوقی سازمان حفاظت از دموکراسی است که در گذشته گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام شرح داده شده در Mueller گزارش خواهد بود کافی برای اتهام جنایت برای انسداد عدالت است.

بر برنامه ریزی شده است برای شهادت دادن در مقابل دموکراتیک تحت کنترل قضایی مجلس کمیته مارس 31.

NPR Ryan لوکاس کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>