11 نجات 5 از دست رفته پس از panga قایق ‘کمپرسی-و-اجرا,’ Del Mar, مقامات می گویند که

یازده نفر فرستاده شدند, به بیمارستان, و به طور بالقوه پنج دیگران حساب نشده ظاهرا پس از ریخته شدن از یک panga قایق در سواحل Del Mar در صبح روز جمعه, مقامات گفت.

پاسخ اضطراری نامیده می شدند به صحنه حدود 4:30 صبح پس از مردم در خیابان ششم در دل مار “از مردم شنیده ام فریاد برای کمک در آب” گفت: سن دیگو شهرستان کلانتر ستوان استیو Bodine.

Del Mar رئیس آتش نشانی مایک استین خبرنگاران گفت: در صحنه ای که 11 نفر بودند که نجات از آب هستند که برای درمان جزئی هیپوترمی.

“ما گزارش های وجود دارد در مورد 16 نفر در یک panga آینده از مکزیک به طوری که تعدادی است که ما در حال رفتن را از” او گفت:. “بنابراین ما باید حدود پنج است که برای حساب نشده. ما نمی دانیم که اگر آنها ساخته شده آن را به ساحل یا نه, بنابراین ما با این فرض که آنها هنوز هم می تواند در آب است.”

تبلیغات

جستجو در حال انجام است, او گفت:.

استین گفت: این حادثه می تواند “یک کمپرسی-و-اجرا که در آن panga نمی کند در واقع آن را به ساحل آنها باید مردم شنا در سواحل و سپس آنها را پشت سر جنوب است.”

“ما تا به حال بسیاری از panga قایق که رسیده اند سواحل ما در اینجا در جنوب کالیفرنیا به طور خاص این منطقه از ساحل” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im