10 سال از دیدنی ایالات متحده رشد کار تقریبا محو در 4 هفته

بزرگنمایی این تصویر

افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای مزایای بیکاری در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فایت ارک., در مارس 6. نیک آکسفورد/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نیک آکسفورد/ایسنا

به روز شده در 8:43 p. m. ET

تعداد زیادی از مردم برای پر کردن بیکاری صعود توسط یکی دیگر از 5.2 میلیون نفر در هفته گذشته به عنوان تلفات و اقتصادی این کشور فرو رفتن در میان همه گیر در ادامه به کوه. این عدد از رقم 6.6 میلیون دلار در این هفته به پایان رسید که در مارس 4.

اما در چهار هفته گذشته در مجموع 22 میلیون باید در زمینه رفع بیکاری — نزدیک به پاک کردن همه کار سود پس از رکود بزرگ.

چشمگیر برگشت و پس از یک دهه رشد دیدنی و جذاب در شغل آورده است که نرخ بیکاری نزدیک به 50 سال پایین همراه با کم سابقه نرخ بیکاری برای سیاه پوستان و اسپانیایی است. در حال حاضر بازار کار در زانو است.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

نرخ بیکاری انتظار می رود افزایش در ماه های آینده با بسیاری از کارگران تمام وقت تحت فشار قرار دادند به مشاغل پاره وقت و یا کار نمی کند در تمام. اقتصاد از دست داده و حدود 700000 شغل در ماه مارس پایان 113 در ماه افزایش می یابد. و به طور کلی ضرر و زیان به احتمال زیاد 10 تا 20 برابر است که در مارس می گوید: دانته DeAntonio یک اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

“سرعت و مقیاس کار ضرر و زیان خواهد بود بیشتر شبیه به یک فاجعه طبیعی از نوعی رکود” DeAntonio می گوید.

در چهار هفته بحران پاک شده و فرصت های شغلی “در یک رای است که در زمان رکود بزرگ نه ماه به مسابقه می گوید:” دانیل Zhao, اقتصاددان ارشد در Glassdoor.

در حالی که موج اول از اخراج تمایل به ضربه مهمان نوازی انرژی و خرده فروشی کارگران دور فعلی مؤثر است یک راه باریک گسترده تر از اقتصاد است.

گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد می گوید: مارس بیکاری گزارش شده است به احتمال زیاد به از دست دادن از 3.4 میلیون شغل در کسب و کار خدمات که شامل معماران و وکلا و مشاوران و تبلیغات حرفه ای.

“ویروس شوک قائل سراسر بخش های که ما در ابتدا فکر” Daco گفته وال استریت ژورنال.

ژائو می گوید که “این سخت است برای پیدا کردن یک صنعت یا شهرستان نیست نهفته coronavirus در حال حاضر.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>