10 بیشتر کسب و کار چهره به اتهام نقض Garcetti را coronavirus منظور نزدیک

لس آنجلس شهر Atty. مایک Feuer پرونده اتهامات جنایی در برابر 10 کسب و کار — از جمله یک سالن ماساژ, دود, فروشگاه خودرو و فروشگاه چاپ — آنها را متهم به امتناع از تعطیل با وجود شهردار اریک Garcetti منظور اعمال شده برای مبارزه با کروناویروس.

“اگر ما باید ما فایل تعقیب” Feuer گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس رسانه های که در آن او اعلام کرد دور دوم از اتهامات عنوان شده علیه صاحبان کسب و کار است که این شهر تلقی شده است و نه ضروری در طول COVID-19 شیوع.

تا کنون صاحبان 14 کسب و کار در صورت تخطی از قانون پیگرد قانونی برای ادامه باقی می ماند باز در نقض “امن تر در خانه” که صادر شد مارس 19 و نیاز به کسب و کار تلقی غیر ضروری را به سرعت گسترش ویروس.

“ما باید برای رسیدن به داوطلبانه انطباق” Feuer گفت. “ما زمانی رعایت داوطلبانه در بیش از 200 مورد.”

تبلیغات

Feuer گفت Garcetti روشن ساخته است که تنها ضروری کسب و کار مانند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سازمان در خدمت جمعیت های آسیب پذیر و فروشگاه های مواد غذایی ممکن است باقی می ماند باز در COVID-19 اضطراری است. باقی مانده باز در شرایط دیگر خدشه دار بهداشت عمومی و ایمنی ،

اداره پلیس لس آنجلس گزارش شده 79 کسب و کار برای نقض دستور دادستان شهرستان برای تعقیب کیفری پس از سفارش در محل قرار داده شد با توجه به دفتر شهردار.

“ما هر چه زودتر رسیدن به حداکثر انطباق را از کسب و کار و ساکنان به طور یکسان هر چه زودتر تمام Angelenos می تواند بازگشت به کار و رزومه روال عادی ما,” Feuer گفت.

تبلیغات

کسانی که به اتهام شنبه عبارتند از: صاحبان دو دره سن فرناندو مغازه ها دود یک لینکلن بلوار مغازه توتون و تنباکو یک vape فروشگاه Sepulveda بلوار خودرو شرمن راه massage parlor یک Verdugo جاده فروشگاه چاپ و جنوب L. A. زیبایی فروشگاه عرضه با توجه به Feuer ،

هفته گذشته Feuer شارژ چهار فروشگاه — از جمله دو دود مغازه های الکترونیک تخفیف فروشگاه و فروشگاه کفش — با نقض بسته شدن سفارش.

Feuer گفت: او همچنین با رد تلاش برای به چالش کشیدن یک ارائه در این جهت است که مورد نیاز مغازه اسلحه به نزدیک است. یک دادگاه دولت را تکذیب کرد یک تفنگ و فعالان حقوق بشر در تلاش برای به دست آوردن یک سفارش ضابط موقت علیه شهردار را امن تر در صفحه اصلی ارائه مرتبط با تفنگ فروشگاه Feuer گفت. هفته گذشته یک قاضی فدرال را تکذیب کرد یک جهت مشابه است.

“ما همچنان به انجام آنچه در آن طول می کشد برای دفاع و اجرای نظم است که در مورد صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

تبلیغات

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im