تورنتو استار

1 از 2 اوکلاهما افسران در ترافیک متوقف می میرد

TULSA, Okla. – یکی از دو Tulsa, اوکلاهما, افسران پلیس که به ضرب گلوله کشته شدند در طول یک ترافیک جلوگیری کرده و مقامات روز سه شنبه گفت.

رئیس پلیس Wendell فرانکلین گفت Sgt. Craig Johnson درگذشت سه شنبه. او گفت: جانسون به ضرب گلوله کشته شد چند بار در طول روز حمله از جمله یک شات بود که “حیاتی است.”

فرانکلین توصیف جانسون مرگ به عنوان “فوق العاده ای از دست دادن” به اداره پلیس.

“خود را قربانی نمی خواهد به unremembered,” او گفت:.

یک ماشین گشت در این بخش که در آن افسران مشغول به کار شده و پوشش داده شده با گل و بادکنک و پرچم آمریکا و دستباف نشانه به عنوان یک ادای احترام.

جانسون و rookie افسر Aurash Zarkeshan به ضرب گلوله کشته شدند و در حدود 3:30 صبح دوشنبه در ترافیک متوقف شود. مشکوک مسلح و 32 ساله دیوید آنتونی افزار بازداشت شده بود پس از یک جستجو است که به طول انجامید بیش از هفت ساعت است.

ماموران در تلاش بودند به انبار کردن خودرو و یک افسر در حال حاضر اعزام یک تیزر و اسپری فلفل در تلاش برای خلاص شدن از او. یک بار از انبار کشیده تفنگ و شلیک گلوله های متعدد فرانکلین گفت.

Zarkeshan شده بود در گشت کمتر از شش هفته پس از فارغ التحصیلی از آکادمی پلیس در بهار رئیس گفت.

جانسون پیوست تولسا پلیس در سال 2005 و ترویج شد و به گروهبان در سال 2015 فرانکلین گفت.

“گروهبان. جانسون بود که زندگی ما بهتر است که آموزش افسران همکار خود را به بهتر” گفت: Tulsa شهردار G. T. به bynum.

فرانکلین گفت جانسون بود جان سالم به در با همسر خود, دو پسر جوان و پدر و مادر. او گفت: Johnson خانواده تا به حال تصمیم به اهدای اندام خود را.

یک انگیزه برای تیراندازی مشخص نیست. Tulsa پلیس سروان. ریچارد Meulenberg گفت وره تا به حال شناخته شده تعصب در برابر پلیس.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که Ware بود که متوقف شد, به گفته پلیس او به نام “همدست” که وارد شده در یک وسیله نقلیه جداگانه و او را برداشت. پلیس گفت که مرد متی سالن بعد دستگیر شد روز سه شنبه در بروکن اروو.

افزار چهره قتل و اتهامات سلاح و سالن یک چهره شمارش بودن لوازم جانبی قتل و مرتبط با اتهام. هر دو برگزار می شود و بدون پیوند در تولسا زندان است. سوابق دادگاه نمی لیست یک وکیل به صحبت می کنند و برای هر کدام از آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول