1 شرکت حقوقی می شود سهم شیر از $112M در NFL تصادم هزینه

فیلادلفیا – پس از سال ها از اختلافات بیش از 112 میلیون دلار در هزینه های قانونی در NFL تصادم مورد یک دادگاه تجدید نظر فدرال را تایید کرده است یک برنامه می دهد که تقریبا نیمی از این پول به یک شرکت حقوقی.

این تصمیم روز شنبه کمک های مالی نیویورک-بر اساس سیگر ویس بیش از $51 میلیون بیش از 10 برابر مقدار هر شرکت از جمله وکلا که در زمینه موارد برای اولین بار در سال 2012.

آن وکیل کریستوفر سیگر که هدایت این مذاکرات که منجر به یک حل و فصل در سال 2013 که موفق مورد از طریق چندین تجدید نظر.

حل و فصل انتظار می رود به هزینه NFL بیش از 1 میلیارد دلار در طول زمان در امان لیگ یک محاکمه ادعا می کند که آن را مخفی می کردند آنچه در آن می دانست که در مورد ارتباط بین ضربات مغزی و آسیب های مغزی.

مدیران صندوق باید تایید $785 میلیون در ادعا و پرداخت $681 میلیون دلار به بیش از 1000 بازنشسته و بازیکنان و یا خانواده خود را. و بیش از 12,000 از حدود 20,500 بازنشستگان را بدست پایه تست.

سیگر در یک بیانیه کتبی جمعه گفت: “افتخار می کنیم که حل و فصل است “ارائه بسیار مورد نیاز به مراقبت و حمایت به سابق NFL بازیکنان نیاز دارند.”

وکلا که به چالش هزینه تقسیم شکایت کرده است که سران منطقه قاضی آنیتا B. برودی از فیلادلفیا تا به حال خواسته سیگر — و نه یک حزب در خارج — به توصیه چه مقدار از هر شرکت باید دریافت کنید. برخی از شرکت های نمایندگی بیش از 1000 بازیکن در حالی که سیگر به طور مستقیم نشان داده شده تنها در حدود 20.

“به عنوان سومین مدار است و بارها و بارها به این نتیجه رسیدند دادگاه منطقه با دقت مدیریت این دادخواهی و فوق العاده ای نشان داد دخالت در پاسداشت از یک کلاس پیچیده عمل حل و فصل” سیگر نوشت.

وکیل کریگ Mitnick که تقسیم گلدان گذاشته شد در مورد $675,000 احساس دادگاه تجدید نظر را به طور کامل توضیح آن استدلال است. شفاهی تعیین شده برای ماه گذشته لغو شد در میان COVID-19 دادگاه خاموش شدن او اشاره کرد.

“این تقریبا مانند یک بی توجهی به حقایق … عجله تصمیم به آن را دریافت docket” Mitnick گفت.

ادعای روند دشوار و طولانی مدت و در نهایت ناامید کننده برای بسیاری از مشتریان خود را, او گفت:.

به عنوان آخرین گزارش صندوق صادر دوشنبه حدود 35 درصد از ارسال شده ادعا شده است پرداخت می شود و 31 درصد را تکذیب کرد و 10% خارج شود. بقیه در حال پردازش. پرداخت به طور متوسط در حدود $650,000 با توجه به گزارش.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

“بسیاری از بازیکنان نمی دریافت سود از معامله است که آنها فکر می کردند که فکر آنها را” Mitnick گفت.

حل و فصل ارائه می دهد جبران خسارت از آنجا که 5 میلیون دلار برای جدی ترین بیماری های مرتبط با فوتبال ضربات مغزی از جمله آلزایمر و بیماری پارکینسون, بیماری ALS و گذشته مرگ و میر مربوط به بیماری مزمن آسیب زا انسفالوپاتی. اما بعد موارد CTE که برخی از تماس با امضای بیماری از فوتبال محروم هستند.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>