یک زن کشته شد و پنج نفر دیگر زخمی شدند اوایل روز دوشنبه هنگامی که یک مرد افتتاح شد آتش سوزی در یک تازی اتوبوس در بزرگراه بین ایالتی 5 از طریق Kern County, پلیس گفت:.

چند مسافر در اتوبوس سفر از لس آنجلس به منطقه خلیج به نام پلیس به گزارش فعال تیرانداز در مدت کوتاهی قبل از 1:30 صبح گفت: California Highway Patrol Sgt. برایان Pennings.

روشن نیست که چرا فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در اتوبوس. پس از تیراندازی به راننده اتوبوس کشیده به شانه راست آزادراه و تیرانداز به طور داوطلبانه کردم, کردن, اتوبوس, Pennings گفت: پشت سر گذاشتن یک تفنگ دستی.

راننده اتوبوس پس از آن سفر به بعد آزادراه خروج در انگور جاده توقف در Valero ایستگاه گاز برای دریافت درمان های پزشکی برای مسافران Pennings گفت.

تبلیغات

پنج نفر در اتوبوس گرفته شد به بیمارستان برای درمان است. یک زن بود که مشخص نشده بود مرده در صحنه Pennings گفت. سنین جنس و شرایط کسانی که به ضرب گلوله کشته شده بودند بلافاصله در دسترس است. مقامات گفته بودند ده ها نفر سرنشین این اتوبوس در زمان عکسبرداری است.

فرد مسلح که نه شناخته شده بود و به زندان گرفته شده, مقامات گفت. عکس از صحنه نشان داد که اتوبوس پارک شده در یک Valero ایستگاه گاز در Lebec.

“من در مدت 25 سال و من هرگز دیده می شود این اتفاق می افتد” Pennings گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر