LEBEC کالیفرنیا. – یک فرد مسلح آتش گشودند داخل بسته بندی تازی اتوبوس آن را به عنوان سفر از لس آنجلس به سان فرانسیسکو در اوایل روز شنبه کشته شدن یک مسافر و زخمی شدن پنج نفر دیگر قبل از اینکه راننده کشیده بر روی شانه و موفق به نیروی قاتل خاموش, مقامات گفت.

مظنون را بازداشت گرفته شده بدون حادثه و انگیزه خواهد شد گفت: California Highway Patrol Sgt. برایان Pennings.

مسافر علامت Grabban, 29, گفت, NBC News مسلح صحبت شد “incoherently” وقتی که او سوار اتوبوس و استدلال کرده بود با کسی که از او خواسته بود تا آرام شود.

“او غرغر چیزهایی در مورد ‘صبر کنید تا ما به ایستگاه'” Grabban گفت.

مرده مسافری شناخته شده است به عنوان یک زن 51 ساله زن از کلمبیا. دو قربانیان در بیمارستان بستری شد با جراحات جدی Pennings گفت.

تیراندازی صورت گرفت در مدت کوتاهی قبل از 1:30 a. m. در این جامعه کوچک Lebec حدود 70 مایل (113 کیلومتری) شمال غرب لس آنجلس به عنوان اتوبوس رفت و آمد بود همراه کوهستانی کشش بین ایالتی 5 با 43 سرنشین, مقامات گفت.

Grabban گفت که او شنیده مسلح — یک قد بلند, عظیم, شکل, او به یاد می آورد — نفرین و تفنگ خود را شلیک هشت یا نه عکس. راننده در ابتدا فکر می کردم که صدای شلیک گلوله شدند و صدای موتور مشکل مسافر گفت.

“من کبوتر به طبقه راست به زیر صندلی. من به دوست دختر من سعی کردم برای قرار دادن سر خود را به پایین” Grabban گفت که تیرانداز با هدف به سمت عقب اتوبوس جایی که او نشسته بود. “من فقط در حال انتظار برای شات بعدی. من فرض کنید من به ضرب گلوله کشته است.”

یک پوشش به پایان رسید تا در Grabban دامان او گفت:.

“من تو را دیدم خون در کف راهرو” Grabban گفت. من نگاه به زن در سمت چپ و او پاسخ نبود در حال حرکت و یا هر چیزی. او مرده.”

Pennings گفت: راننده “بلافاصله کشیده به شانه راست و به نوعی — ما هنوز در حال تلاش برای کشف کردن چگونه این اتفاق افتاده است — قادر به اجبار متهم کردن اتوبوس”

پس از خروج فرد مسلح در پشت راننده ادامه داد: برای خروج بعدی کشیده و به یک ایستگاه گاز پارکینگ. “اقدامات او بودند بسیار مناسب و یکی می گویند قهرمانانه” افسر گفت.

گشت بزرگراه افسران یافت مشکوک چند دقیقه بعد. یک تفنگ دستی در نظر گرفته شده که مورد استفاده در عکسبرداری در سمت چپ شده بود در اتوبوس Pennings گفت.

نام مظنون و قربانیان بودند بلافاصله منتشر شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این تیراندازی زمانی رخ داد که اتوبوس بود در بالای Tejon تصویب آن افزایش می یابد به ارتفاع بیش از 4100 پا (از 1250 متر) در Lebec.

تازی ممنوع مسافران از آوردن اسلحه و مواد منفجره و یا مواد شیمیایی خطرناک در هیئت مدیره آن اتوبوس یا در توشه خود را با توجه به وب سایت خود را. این شرکت کاهش یافته است در پاسخ به سوالی در مورد امنیت در آن اتوبوس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر