دسته‌بندی نشده

فیلم هایی که بر اساس واقعیت ساخته شده اند (هیوا مووی معرفی میکند)

اگر زیاد پیگیر سینما هستید پس بد نیست با عناوینی متفاوت آشنا شوید که بر اساس واقعیت ساخته شده اند و بسیار هم محبوب واقع شده اند رسانه هیوامووی برخی از این آثار را به شما معرفی خواهد .

در هیوا مووی با فیلم هایی که بر اساس واقعیت ساخته شده اند آشنا شوید

اولین فیلم با عنوان Lawrence of Arabia ( لورنس عربستان ) می باشد که حاوی تجربه های یک باستان شناس آمریکا در شبه جزیر عربستان می باشد این داستان زمان جنگ جهانی اول را نمایش خواهد داد و نحوه چگونی زندگی مردم در آن شبه جزیزه را به تصویر می کشاند . این اثر که محصول سال 1962 می باشد به کارگردانی David Lean ساخته شده است و همچنین تهیه کنندگی آن را نیز Sam Spiegel انجام داده است .

” فهرست شیندلر ” یک شاهکار بی نظیر و محبوب که بارها باید آن تماشا کنید فیلمی از اواخر حکومت نازی ها بر یهودی ها می باشد که آن دوران به خوبی به تصویر کشیده است و داستان مردی بزرگ را نشان می دهد یک ملت را از ظلم و ستم بیرون می کشد و جان بسیاری را نجات می دهد این شخص در تاریخ یهود یک مرد بی نظیر است که توانسته به آن ها کمک کند و هر سال برای یادبودش قبر اورا گل باران می کنند.

این فیلم که محصول سال 1994 بریتانیا می باشد به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته شده است و همچنین آهنگساز موسیقی ها بسیار محبوب آن جان ویلیامز بوده است که آثار درخشانی را در فیلم های مختلف به ارمغان آورده است این فیلم برای سازندگانش یک موفقیت کامل به حساب می آید و شاید مدت ها نتوان اثری مشابه آن ساخت پس بد نیست هب تماشای آن بپردازید تا به شاهکار بودن آن پی ببرید این ساخته از رسانه هیوا مووی به صورت رایگان قابل دریافت می باشد.

ذهن زیبا عنوانی سینمایی که روایت گر زندگی یک ریاضیدان محوب می باشد که برنده جایز نوبل شده است وی که از بیماری روان ‌گسیختگی رنج می برد و سعی با تمام مشکلاتش روبرو شود و خودش را به موفقیت برساند این عنوان محصول سال 2002 بریتانیا می باشد و به کارگردانی ران هاوارد ساخته شده است.

در وجایز ویژه این ساخت جایزه اسکار بهترین فیلم دیده می شود همچنین نقش اول آن نیز نامزد دریافت جایزه بهترین نقش اول مرد شده است به طور کلی یک عنوان کاملا پرطرفدار و پر ستاره می باشد که دارای داستان جذاب و پر محتوا بر اساس یک زندگی واقعی است که و شمارا میتواند با حقایق تلخ و یا شیرین روبرو سازد پس اگر به دنبال یک اثر همه چی تمام هستید این فیلم میتواند نیز بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *