راهنمای خرید اسکیت مناسب

اسکیت مسابقه مخصوص افراد حرفه ای است خرید اسکیت اینجا کلیک کنید و اندازه چرخ ها و بدنه کاملاً متفاوت از اسکیت

توسط MINERALNEWS در 14 شهریور 1399
اسکیت مسابقه مخصوص افراد حرفه ای است خرید اسکیت اینجا کلیک کنید و اندازه چرخ ها و بدنه کاملاً متفاوت از اسکیت های تمرینی است. اسکیت های مسابقه طرفداران خاص خود را دارند ، اما اکثر مصرف کنندگان به دنبال اسکیت هایی هستند که در گروه اسکیت های آموزشی باشند ، که در این مجموعه نکاتی را در مورد انتخاب چنین خرید اسکیت کفش هایی ارائه می دهد:

راهنمای خرید اسکیت برد

  ملزومات 1 توجه داشته باشید که اسکیت باید به اندازه پای خرید اسکیت شما باشد و معمولاً اندازه آن متناسب با اندازه کفش ورزشی شما باشد. از خرید اسکیت های بزرگتر از پا خودداری کنید. بعد از ظهر خرید کنید زیرا پاهای شما به اندازه کافی متورم است و کفشی که در پایان روز می خرید با اندازه واقعی پایتان مطابقت دارد. قبل از خرید حتما اسکیت بازی کنید. شما باید خرید اسکیت در آن احساس راحتی کنید. پای داخل اسکیت جایی برای رفت و برگشت ندارد و باید کاملاً اندازه باشد و خیلی باریک نباشد. اگر می خواهید خرید اسکیت برای سرگرمی اسکیت سواری را شروع کنید ، از خرید اسکیت ارزان قیمت صرف نظر کنید.

انواع اسکیت

بیشتر فروشگاه ها مملو از اسکیت بازهایی خرید اسکیت است که فقط از فناوری پوسته سخت استفاده می کنند. سازندگان این نوع اسکیت ها از پلاستیک ارزان قیمت در چکمه ها و قاب ها استفاده می کنند ، این اسکیت بازها قادر به حمایت از مچ پا و مچ پا نیستند ، همچنین دارای یاتاقان های با کیفیت پایین هستند و چرخ های آنها دارای خرید اسکیت توپ نیستند ، در نتیجه این اسکیت ها چرخش خوب با داشتن یک جفت اسکیت خوب می توانید سالها و در هر مکانی با زمین صاف اسکیت بازی کنید. بدن اسکیت بدنه اسکیت ها از پلاستیک خرید اسکیت ، لاستیک ، آهن ، آلومینیوم یا کربن ساخته شده است. از پلاستیک و آهن برای اسکیت با کیفیت خرید اسکیت پایین استفاده می شود و معایبی نیز دارد. اگر بدنه پلاستیکی از ماده مناسبی ساخته نشود ، احتمال شکستن آن بیشتر است. اگر از آهن ساخته شده باشد ، احتمال زنگ زدگی زیاد است و به طور کلی اسکیت را سنگین می کند.

راهنمای خرید اسکیت برای کودکان

    آلومینیوم از کیفیت بهتری برخوردار است خرید اسکیت و آلومینیوم به دلیل وزن سبک وزن اسکیت را کاهش می دهد. از کربن برای اسکیت های حرفه ای نیز استفاده می شود و بسیار سبک و بادوام است اما قیمت اسکیت را بسیار بالا می برد و ممکن است دلیلی برای استفاده از کربن در بدنه اسکیت های تمرینی نباشد. چکمه های اسکیت آنها عمدتا از دو نوع سخت و نرم تشکیل شده اند. خرید اسکیت هنگام خرید اسکیت بهتر است ابتدا هر دو نوع را امتحان کنید و سپس انتخاب کنید. انتخاب اینکه کدام یک بهتر است ، به خود شما بستگی دارد. از آنجا که چکمه های سخت از پایه و مچ پا پشتیبانی بهتری دارند ، تقریباً چهار اندازه پا را پوشش می دهند و عمر بیشتری دارند. از طرف دیگر ، چکمه های نرم سبک هستند ، قابلیت خرید اسکیت تبادل هوای خوبی دارند و از تناسب خوبی برخوردار هستند.

اسکیت دخترانه

  در هنگام خرید اسکیت آستر کفش را بررسی کنید. خرید اسکیت پوشش اسکیت های سخت قابل جابجایی و قابل شستشو است و آنها از یک ابر بسیار جمع و جور ساخته شده اند که با یک لایه نایلون پوشانده شده است. پای اسکیت در مورد ارتفاع چکمه ها باید توجه داشت که اسکیت بازهای بلند پا بهتر از پاها حمایت می کنند اما انعطاف پذیری کمتری نسبت به اسکیت بازهای خرید اسکیت کوتاه پا دارند. معمولاً ارتفاع در اسکیت های تفریحی و ماراتن بیشتر و در اسکیت سرعت کمتر است.

مرکز فروش کفش اسکیت در تهران

  اسکیت بورد هنگام خرید به بسته های کفش اسکیت توجه کنید. خرید اسکیت یک سیستم بستن خوب باید از پا پشتیبانی کند در حالی که هیچ فشاری به پا وارد نمی کند. در اسکیت های سخت نوارها باید قابل تنظیم باشند و در اسکیت های نرم ابزار اصلی هستند و باید به دقت مورد توجه قرار گیرند. اسکیت بورد کفی کفش اسکیت برای راحتی پا طراحی شده خرید اسکیت است و یک کفی خوب شامل یک لایه پارچه مخملی به عنوان آستر ، یک لایه کف با تراکم مختلف در سطوح مختلف پا ، یک ماده پلاستیکی اطراف پاشنه و یک لایه پارچه. هنگام خرید اسکیت حتما کفی را بیرون آورده و با اسکیت های زیرین مقایسه کنید. لازم به ذکر است که مواد آستر و کفی در اسکیت ساخته شده خرید اسکیت توسط شرکت های مختلف متفاوت است. در هنگام خرید اسکیت به قاب آن بسیار توجه کنید. یک قاب خوب باید به راحتی چرخ هایی با اندازه های مختلف خرید اسکیت را در خود جای دهد.

خرید اسکیت اگرسیو

قاب یا تیغه اسکیت قاب ها زیر چکمه ها هستند و چرخ ها را روی اسکیت نگه می دارند. در بیشتر اسکیت ها ، قاب قطعه جداگانه ای است که با یک پرچ به صندوق عقب متصل می شود. یک قاب خوب باید به راحتی چرخ هایی با اندازه های خرید اسکیت مختلف را در خود جای دهد. قاب های غیر فلزی از فلز یا ترکیبی از مواد مختلف ساخته شده اند. قاب های پلاستیکی از نایلون و برخی رشته های بافت شیشه ساخته شده اند. قاب های فلزی انرژی را سریعتر انتقال می دهند. اسکیت بازهای هاکی و سرعت بیشتر تمایل به استفاده خرید اسکیت از این نوع قاب ها دارند. قابهای ترکیبی از ترکیبی فشرده از رزین درون پوسته های فایبرگلاس ، کربن و کولار ساخته شده اند. هنگام خرید اسکیت ، سختی قاب را بررسی کنید. خرید اسکیت برای بررسی آن ، چرخ جلوی اسکیت را بیرون آورده و سعی کنید دو ریل قاب را به یکدیگر نزدیک کنید. هر چقدر فریم ها سخت تر باشند ، نزدیک شدن به یکدیگر دشوارتر است. چرخ ها باید بدانید که چرخ ها از یورتان ساخته شده اند خرید اسکیت (ترکیبی از پلاستیک سخت و یک ماده شیمیایی خاص) و درجه سختی آن بر اساس دیورمتر توسط یک عدد دو رقمی تعیین می شود. توپی چرخ ناحیه ای است که اورتان را از خرید اسکیت یاتاقان جدا می کند. این ماده از ماده ای سخت و خشک ساخته شده است که در هنگام اسکیت هیچ انعطاف پذیری از خود نشان نمی دهد ، متداول ترین آن نایلون گرمانرم است ، اما در برخی چرخه های خاص از آلومینیوم و فیبر کربن ساخته شده است.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن