ثبت نام کنکور سراسری

برای به دست آوردن جدیدترین اخبار در زمینه ثبت نام در آزمون انتخاب 99 و اعلامیه های انجمن ارزیابی با توجه به آزمون انتخاب رشته ملی می توانید از طریق کانال اینستاگرام ایران مشاوره سیم یا صفحه اینستاگرام مشاوره ایران بخرید.

به طور مداوم ، انجمن ارزیابی ملی دستورالعمل آزمایشی به نام آزمون انتخاب ملی را برای تست های محل قرار گیری تشکیل می دهد ، که بطور مستقل برای دسته های آزمایشی در حسابی ، علوم مواد ، علوم آزمون ، علوم انسانی ، گویش های ناشناخته و اصطلاحات انجام می شود. شما باید بدانید که محاکمه گروههای آزمایشی با گویش و گویش ناشناخته در حال پایان است. در پایان روز ، علی رغم شرکت در آزمون انتخاب دسته آزمون که با رشته خود مشخص شده است ، متقاضیان نیز می توانند از یک یا دو آزمون مهارت در دوره های کاردستی و زبان استفاده کنند.

برای شرکت در آزمون سراسری ، افراد تازه وارد باید در وب ثبت نام کنند که این کار معمولاً در ماه فوریه از طریق سایت انجمن ارزیابی ملی آموزش انجام می شود.

کنگره انتخاب ملی 98 حدود 67000 تعداد اعضا بیشتر از یک سال قبل بود.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون سراسری 99

زمان ثبت نام در آزمون انتخاب 99 از 6 فوریه تا 18 فوریه 1998 است. امسال ، مانند یک سال پیش ، برای کسانی که تازه وارد هستند و از ثبت نام در برنامه غافل شده اند ، یک درب باز دیگر از 12 تا 15 در نظر گرفته شده است. پیاده روی 1998 تا آنها بتوانند برای ثبت نام ثبت نام کنند.

به همین ترتیب زمان قطع زمان دیگری نیز برای افراد تازه وارد که در آزمون سراسری ثبت نام کرده اند و از هر طریق ، شکل یا برنامه ای برای دیدن و تغییر داده های ثبت نام برای آزمون ثبت نام ملی خود وجود دارد ، که افراد تازه وارد نیز می توانند انجام دهند. 28 تا 31 مه 1999 ، با مراجعه به سایت انجمن ارزیابی ملی دستورالعمل ها برای انجام اقدامات اساسی. تازه واردانی که از ثبت نام به موقع غفلت می کنند می توانند درب باز را قبول کنند تا مراحل ثبت نام خود را در آزمون سراسری به اتمام برسانند. برای اطلاعات در مورد جدیدترین به روزرسانی های مربوط به ثبت نام مجدد در آزمون انتخاب ، می توانید از طریق کانال سیم آزمون نصب استفاده کنید.

شرکت کنندگان باید بایستی بایگانی ثبت نام را برای آزمون انتخاب 99 تنظیم کنند و پس از آن برای ثبت نام اقدام کنند. همانطور که اشاره کردیم ، ثبت نام آزمون استخدامی دانشکده آزاد و کالج ملی در وب و از طریق سایت انجمن ارزیابی ملی آموزش در sanjesh.org انجام می شود. در نتیجه ، برای ثبت نام در آزمون سراسری ، ابتدا باید رقبا به سایت مرجع استناد کنند و در پی پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون انتخابی ملی ، سایر پیشرفت های اساسی را انجام دهند.

داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند تا علاقه مند به آزمایش جایگیری هر جلسه آزمایشی باشند ، آنها باید Mastercard های جداگانه بخرند.

راهنمای ثبت نام آزمون سراسری و کالج آزاد

به سایت انجمن ارزیابی آموزش کشور در sanjesh.org وارد شوید و گزینه “جهانی” را از طریق فهرست در سمت راست سایت انتخاب کنید.

مرحله اولیه ثبت نام

ضربه محکم و ناگهانی روی اتصال پویا “ثبت نام در آزمون مکان یابی ملی”

مرحله دوم ثبت نام

قبل از اتمام ساختار ثبت نام ، باید هزینه ثبت نام را بپردازید و پی در پی ثبت نام از آن را خریداری کنید. برای این کار ، از “منوی اولیه” در قطعه صحیح سایت ، گزینه “خرید لیست ثبت نام” را انتخاب کنید.

مرحله سوم ثبت نام

در این مرحله ، شما باید نوع ترتیب ثبت نام را همانطور که توسط جلسه آزمایشی مشخص شده است ، مشخص کنید. به همین ترتیب ، در صورت نیاز به انتخاب کد رشته های مربوط به دانشکده های غیرانتفاعی و پیام نور در انتخاب رشته خود ، باید یک ترتیب فتنه متفاوت را نیز برای آنها خریداری کنید.

مرحله چهارم ثبت نام

در پی انتخاب نوع ترتیب ثبت نام ، صفحه ای برای شما نشان داده می شود که در آن باید داده های لازم را وارد کنید.

مرحله پنجم ثبت نام

در این مرحله داده های ثبت شده نشان داده می شود و در صورت خاموش بودن آن تأیید شده ، باید کادر چک در پایه جدول را بررسی کنید تا دکمه «مراحل نصب را انجام دهید».

ثبت نام مرحله 6

در این مرحله وارد ورودی اقساطی آنلاین شده اید و باید با وارد کردن اطلاعات فرد کارت بانکی از ترتیبات شطبی که عبارت پنهانی آن پویا است ، هزینه لازم را بپردازید. در صورت عدم پرداخت هزینه ثبت نام ، تعداد اقساط زیر به شما تعلق می گیرد که اگر مهم باشد باید آن را نگه دارید و چاپ کنید.

مرحله هفتم ثبت نام

در حال حاضر می توانید به صفحه اصلی چارچوب ثبت نام در زیر برگردید و بر روی دکمه تأیید و ادامه – مرحله مرحله کلیک کنید.

مرحله هشتم ثبت نام

در مرحله اول ثبت نام ، چارچوب آموزنده خود را انتخاب کرده و دنباله ثبت نام خریداری شده را در قسمت های مربوطه وارد کنید.

مرحله نهم ثبت نام

در این بخش لینک منبع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>