اسامی فیلم‌های بخش رسمی جشنواره کن اعلام می‌شود

اسامی فیلم‌های بخش رسمی جشنواره کن اعلام می‌شود

[ad_1]

اسامی فیلم‌های بخش رسمی هفتاد و سومین جشنواره فیلم کن، چهارشنبه سوم ژوئن (۱۴ خرداد)، ساعت ۱۸ به‌وقت محلی در یک نشست مطبوعاتی در پاریس اعلام می‌شود.

پی‌یر لسکور رئیس و تی‌یری فرمو مدیر جشنواره کن در این نشست اسامی فیلم‌هایی را اعلام می‌کنند که قرار بود امسال در این رویداد سینمایی نمایش داده شوند. هر کدام از این فیلم‌ها هنگام اکران عمومی یا نمایش در جشنواره‌های مشخص، مهر تأیید کن را خواهند داشت. در همین حال بازار فیلم کن از ۲۲ تا ۲۶ ژوئن به‌طور آنلاین برگزار خواهد شد.

کن ماه پیش هفتاد و سومین دوره خود را به خاطر شیوع کروناویروس لغو کرد. پیش از لغو بخش رسمی، بخش‌های هفته منتقدان، دو هفته کارگردانان و ACID جشنواره کن نیز که هر سال به‌طور مستقل و موازی با بخش رسمی برگزار می‌شوند، لغو شدند.

هفتاد و سومین دوره جشنواره فیلم کن قرار بود از ۱۲ تا ۲۳ مه (۲۳ اردیبهشت تا ۳ خرداد) برگزار ‌شود. برگزارکنندگان جشنواره تا مدت‌ها به دنبال گزینه‌هایی برای برپایی دوره ۲۰۲۰ بودند، اما درنهایت ناچار به لغو آن شدند.

۲۴۱۲۴۱

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>